Ekmekçizade Ahmet Paşa Kerv. (Ayşe Kadın Kerv.) Otelleri

Ekmekçizade Ahmet Paşa Kerv. (Ayşe Kadın Kerv.) otelleri, en uygun Ekmekçizade Ahmet Paşa Kerv. (Ayşe Kadın Kerv.) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ekmekçizade Ahmet Paşa Kerv. (Ayşe Kadın Kerv.) Otelleri

Genel Bilgi

Bulunduğu semtten dolayı Ayşe Kadın Kervansarayı da denilen Ekmekçizade Ahmet Paşa Kervansarayı 1.Ahmet tarafından 1609 tarihinde Sedefkar Mehmet Ağa ile Edirneli Hacı Şaban adlı mimarlara Ahmet Paşa adına yaptırılmıştır.Kapılarının develerinde geçebileceği kadar büyük olmasından dolayı halk arasında Deve Hanı olarak da adlandırılır.Dikdörtgen olarak

Edrin Hotel

Merkez / Edirne
Edirne’de hizmet veren Edrin Hotel, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için huzurlu ve konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Müjde Apart

Merkez / Edirne
Aileye uygun güvenilir titiz apartımız da sizi ağırlamaktan onur duyarız.

Edrin Butik Otel

Merkez / Edirne
otelimizin bu özelliği, siz değerli misafirlerimiz Dünyanın, Türkiye’mizin ve Serhad Şehri Edirne’mizin mimari şaheseri Selimiye Camii’ni, aynı zamanda Eski Cami ve Üç Şerefeli Camiİ’ni gezerken alışveriş ve diğer ihtiyaçlarınız için kendinize zaman ay

Uygun Otel

Edirne Müzesi / Merkez / Edirne
Otelimizin her odası parke ile kaplıdır. Her odada tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Havlu ve carşaflarımız günlük temin edilmektedir. Odaların her birinde plazma TV kablolu yayın ve Wi-Fi vardır. Her dairemizde su ısıtıcısı bulunmaktadır.

Trakya City Hotel

Merkez / Edirne
telciliği sadece bir konaklama hizmeti olarak görmek yerine, konfor ve ayrıntılarda biçimlenen hizmetler bütünü olarak benimseyen Trakya City Hotel, standartların üstünde bir ferahlıkla tasarlanan şık ve konforlu odalarıyla beklentilerinizin sınırların

White Blue Hotels

Merkez / Edirne
Otelimiz 18 standart 3 family odası resepsiyon ve restorantı ile 7/24 sıcak su, ücretsiz wifi hizmeti, sabah açık büfe zengin kahvaltı menüsü ile size evinizdeki sıcaklığı ve konforu hissettiren hizmetler vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ekmekçizade Ahmet Paşa Kerv. (Ayşe Kadın Kerv.) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ekmekçizade Ahmet Paşa Kerv. (Ayşe Kadın Kerv.) Hakkında

Ekmekçizade Ahmet Paşa Kerv. (Ayşe Kadın Kerv.) Otelleri Bulunduğu semtten dolayı Ayşe Kadın Kervansarayı da denilen Ekmekçizade Ahmet Paşa Kervansarayı 1.Ahmet tarafından 1609 tarihinde Sedefkar Mehmet Ağa ile Edirneli Hacı Şaban adlı mimarlara Ahmet Paşa adına yaptırılmıştır.Kapılarının develerinde geçebileceği kadar büyük olmasından dolayı halk arasında Deve Hanı olarak da adlandırılır.Dikdörtgen olarak tasarlanmış kervansaray kendi alanında pek eşine rastlanmayan bir mimariye sahiptir.Edirne'ye giriş yaptığınız yerde sizi karşılayan bir alanda size hoşgeldin demektir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır