Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Otelleri

Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi otelleri, en uygun Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi,05.Ocak.1980 tarihinde açılışı yapılmıştır.Merkez gerek Ege Üniversitesi'nin gerekse Ege ve İzmir yöresinin bilimsel ve sanatsal etkinliklerinin yapıldığı önemli bir tesistir.Merkezde 652 ve 624 kişilik 2 büyük salon, 340 kişilik Tiyatro Salonu, 100 kişilik oturumların yapılabileceği aynı zamanda küçük çap

Serenity Residence

Alsancak / Konak / İzmir
Serenity Residence, toplam 6 adet sui̇t odadan oluşur ve Alsancak Merkez’de bulunmaktadır. Temi̇z, güveni̇li̇r yerde kesi̇nli̇kle memnun kalacağınız bi̇r konumdayız.

Vita Park Boutique Hotel

Alsancak / Konak / İzmir
Vita Park Boutique Hotel, 36 yatak kapasiteli olup, şehir merkezinde olmasından dolayı hem tatil hem de iş seyahatlerinde siz değerli misafirlerimize ulaşım açısından avantaj sağlamaktadır.

Simal Butik Otel

Alsancak / Konak / Izmir
Izmir'de Saat Kulesi'ne 2,7 km mesafede yer alan Simal Butik Hotel, ücretsiz Wi-Fi erisimi mevcuttur. Konuklar tesis bünyesindeki barin keyfini çikarabilirler. Her odada düz ekran TV bulunmaktadir.

Otel Vesta Liman

Alsancak / Konak / İzmir
Tarihi bir liman kenti olan İzmir'in güzide semti olan Alsancak Kordon girişinde hizmet vermekte olan Otel Vesta Liman, tatil ve iş amaçlı gezilerinizde sizlere şehri 24 saat yaşama olanağı sunar.

Apart-Hotel 1460 Alsancak

Alsancak / Konak / İzmir
Tüm süit 1+1 odalarımız LCD TV, klima ve mobilyalı bir oturma alanı ile şık bir şekilde donatılmıştır.Suitlerimiz mutfaklı ve mutfaksız olmak üzere tasarlanmıştır.

Ege Palas Business Hotel

Alsancak / Konak / İzmir
Eşsiz İzmir manzarasına hakim olan ve aynı zamanda en merkezi semt Alsancak'ta yer alan Ege Palas, bir taraftan Kordonboyu'na diğer taraftan alış veriş merkezlerine açılan konumuyla siz özel misafirlerine hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Hakkında

Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Otelleri İzmir Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi,05.Ocak.1980 tarihinde açılışı yapılmıştır.Merkez gerek Ege Üniversitesi'nin gerekse Ege ve İzmir yöresinin bilimsel ve sanatsal etkinliklerinin yapıldığı önemli bir tesistir.Merkezde 652 ve 624 kişilik 2 büyük salon, 340 kişilik Tiyatro Salonu, 100 kişilik oturumların yapılabileceği aynı zamanda küçük çaplı sergilerin açılabileceği Ege Sanat Salonu ve 40'ar kişilik 2 Seminer Odası ile 800 kişilik Resepsiyonların yapılabileceği geniş fuayeler ve Resim, Seramik, Heykel sergilerinin yapılabileceği 470 m² 'lik Sanat Galerisi bulunmaktadır.A.Adnan Saygun Salonu,Muhteşem akustiği nedeniyle daha çok opera bale-senfonik orkestra çalışmalarında tercih edilen salonda 624 adet sabit koltuk bulunmaktadır. Yunus Emre Salonu,652 adet sabit koltuk bulunan, profesyonel bir donanıma sahip olan Yunus Emre Salonu'nda kongrelerden tiyatrolara ve konserlere, dans gösterilerinden şirket toplantılarına kadar her türlü aktivitelerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.Tiyatro Salonunda 340 adet koltuk bulunmaktadır.Seminer Odaları,Merkezin 1. katında 35 - 40'ar kişi kapasiteli toplam 2 seminer odası bulunmaktadır.Sanat Galerisi,Binanın giriş katında bulunan sanat galerisi 470 m2 alana sahiptir.Ege Sanat Salonu,zemin katta bulunmaktadır,87 m² alana sahip Ege Sanat Salonu 2005 - 2006 sezonunda faaliyete geçmiştir. 100 kişilik oturumların yapıldığı konforlu bir ortama sahip olan salonda aynı zamanda küçük çaplı sergiler açılmakta ve resim kursları için atölye olarak hizmet vermektedir.Kafeterya,AKM Kafeteryası sanatın merkezinde 150 m²’lik kapalı alandaki modern tefrişi ile müşterilerine sunulan nefis yiyecek ve içecek ikramları ile kaliteli hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır