Yardım

Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Otelleri

Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi otelleri, en uygun Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Yeni Mavi İzmir Oteli

İyi
7.4
Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi yanında konumlanan Yeni Mavi Otel ulaşımı kolay bir lokasyondadır. Yeni, temiz, sessiz aile ve iş insanlarına özeldir. 2022 yılında hizmete geçmiş olup, toplam 41 daireden oluşmaktadır.
İyi
7.4

Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi

İzmir Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi,05.Ocak.1980 tarihinde açılışı yapılmıştır.Merkez gerek Ege Üniversitesi'nin gerekse Ege ve İzmir yöresinin bilimsel ve sanatsal etkinliklerinin yapıldığı önemli bir tesistir.Merkezde 652 ve 624 kişilik 2 büyük salon, 340 kişilik Tiyatro Salonu, 100 kişilik oturumların yapılabileceği aynı zamanda küçük çaplı sergilerin açılabileceği Ege Sanat Salonu ve 40'ar kişilik 2 Seminer Odası ile 800 kişilik Resepsiyonların yapılabileceği geniş fuayeler ve Resim, Seramik, Heykel sergilerinin yapılabileceği 470 m² 'lik Sanat Galerisi bulunmaktadır.A.Adnan Saygun Salonu,Muhteşem akustiği nedeniyle daha çok opera bale-senfonik orkestra çalışmalarında tercih edilen salonda 624 adet sabit koltuk bulunmaktadır. Yunus Emre Salonu,652 adet sabit koltuk bulunan, profesyonel bir donanıma sahip olan Yunus Emre Salonu'nda kongrelerden tiyatrolara ve konserlere, dans gösterilerinden şirket toplantılarına kadar her türlü aktivitelerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.Tiyatro Salonunda 340 adet koltuk bulunmaktadır.Seminer Odaları,Merkezin 1. katında 35 - 40'ar kişi kapasiteli toplam 2 seminer odası bulunmaktadır.Sanat Galerisi,Binanın giriş katında bulunan sanat galerisi 470 m2 alana sahiptir.Ege Sanat Salonu,zemin katta bulunmaktadır,87 m² alana sahip Ege Sanat Salonu 2005 - 2006 sezonunda faaliyete geçmiştir. 100 kişilik oturumların yapıldığı konforlu bir ortama sahip olan salonda aynı zamanda küçük çaplı sergiler açılmakta ve resim kursları için atölye olarak hizmet vermektedir.Kafeterya,AKM Kafeteryası sanatın merkezinde 150 m²’lik kapalı alandaki modern tefrişi ile müşterilerine sunulan nefis yiyecek ve içecek ikramları ile kaliteli hizmet vermektedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor