Yardım

Dokuz Eylül Hastanesi Otelleri

Dokuz Eylül Hastanesi otelleri, en uygun Dokuz Eylül Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Dutlu Konak

Konak Merkez, Konak, İzmir
Varyant Konaklari projesi sayesinde yikilip yok olmaktan kurtuldugu için çok mutluyuz. Burada konaklayan misafirlerimiz ortasindaki dut agaci ve yüksek tas duvarlarin çevreledigi bahçemizde misafirlerine yemek verebiliyorlar.

Dokuz Eylül Hastanesi

İzmir Dokuz Eylül Hastanesi,Ege Bölgesi’nde olmak üzere ülkemizde yaşayan insanların gereksinim ve beklentilerine uygun, etkin, verimli sağlık hizmeti ve eğitimi veren, araştırmaları ile evrensel bilime katkıda bulunan, çağdaş fiziksel olanaklara sahip, öncü bir kamu kuruluşudur.Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Poliklinikleri hafta içi hergün 08:00-17:00 saatleri arasında sizlerin hizmetine hazırdır. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Merkez Laboratuvarı, Türkiye’de ISO 15189 akreditasyon belgesine sahip ilk kamu hastanesi laboratuvarı olmanın gururunu yaşamaktadır. Polinik Hizmetleri,Dahili ve Cerrahi Servisi,Yoğun Bakım Servisi ve Tüp Bebek Merkezi ile hizmetinizdedir.Hastanenin WEB sitesi üzerinden randevu alabilir,anlaşmalı kurumları inceleyebilirisiniz.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor