Dokuz Eylül Anıtı Otelleri

En uygun Dokuz Eylül Anıtı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dokuz Eylül Anıtı Otelleri

Genel Bilgi

Kayserkaya Dağ Evleri

Şirince / Selçuk / İzmir
İzmir Şirince'de bulunan Kayserkaya Dağ Evleri, sizlere doğayla iç içe, şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu ve bol oksijenli bir alternatif sunuyor.

Stone House By İpek

Şirince / Selçuk / İzmir
ahçe içinde bulunan ve faydalanabileceğiniz tarihi türk hamamı, eskiden kalma doğal şelalesi, akşam yemeklerinizin pişirileceği tarihi taş fırını, lavanta, yasemin, biberiye, kekik, hanımeli kokularının arasında, eşsiz dağ ve orman manzarası içinde, ta

Sanat Bahçem Butik Otel

Şirince / Selçuk / İzmir
irince’nin eşsiz vadi manzarasına nazır 25 dönümlük zeytin bahçesi içinde konumlanmış; Galeri, Sanat Atölyeleri, Restoran, Konaklama ve Özel Davet & Organizasyonlar ile hizmet veren, misafirlerinin konaklama tecrübelerini el sanatları ve doğa ile b

Şirincem Saklı Vadi

Şirince / Selçuk / İzmir
Şirincem Saklı Vadi de hayalleriniz gerçeğe dönüşür.

Lindos Garden Butik Otel

Şirince / Selçuk / İzmir
Doğa ile iç içe, zeytin ağaçları arasında, muhteşem gün batımı manzarası eşliğinde, huzur dolu mutlu bir tatil için Lindos Garden siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Sirince Klaseas Hotel & Restaurant

Sirince / Selçuk / Izmir
Selçuk'tan Şirince'ye giden yol üzerinde yer alan Şirince Klaseas Hotel & Restaurant ,vadi ve dağ manzarasına sahiptir. Doğanın eşsiz güzellikleri içinde bulunan tesisimiz kendi bahçesi içerisinde bağımsız bir konumdadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dokuz Eylül Anıtı Hakkında

Dokuz Eylül Anıtı Otelleri zmir'in 1922 yılında kurtuluşu esnasında şehit düşen Türk askerleri için yapılmış olan anıt, Halkapınar semtinde bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır