Doktorlar Caddesi Otelleri

Doktorlar Caddesi otelleri, en uygun Doktorlar Caddesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Doktorlar Caddesi Otelleri

Genel Bilgi

Doktorlar Caddesi ya da gerçek adıyla İsmet İnönü Caddesi, Eskişehir’in en turistik ve en hareketli caddelerinden biridir. Caddenin asıl ismi İsmet İnönü Caddesi olmasına karşın cadde üzerinde bulunan iş hanları üzerindeki onlarca doktor muayenehanelerinden dolayı zamanla halk tarafından Doktorlar Caddesi olarak adlandırılmıştır. Caddenin hemen paral

Capella Otel

Tepebaşi / Eskişehir
Deluxe odalar 35m2 olup, odalar halısız ve yerden ısıtmalı zeminler sayesinde kusursuz hijyen sağlamaktadır. Suit odalar 65 m2 olup ayrıca 40 m2 terasa sahiptir. Her odada çay-kahve, 2 adet 0,5 su ikramı ve kettle bulunmaktadır.

Salute Suit

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Antique Art, Eskişehir şehir merkezindedir. Odun Pazarı'na, Balmumu Müzesi 'ne 1.5 km., Tren Garı'na 500 mt., Otobüs Terminali'ne 1km., Sazova Bilim ve Kültür Merkezi 2km., Kent Park'a 1.5 km., Anadolu Üniversite'ne 500 mt. uzaklıktadır.

The Best Residence

Merkez / Tepebasi / Eskisehir
The Best Residence, siz degerli misafirlerine, yüksek konfor ve rahatlik saglamak amaciyla sundugu hizmetleri yillardir süregelen profesyonellik ve kalite ile servis eder.

Nova 26 Residence

Tepebasi / Eskisehir
Eskisehir’in merkezinde bulunan Nova 26 Residence ; Hizli Tren Gari’na, Espark Alisveris Merkezine, Is Merkezlerine, Tarihi Mekanlara ve eglence mekanlarina yürüyüs mesafesindedir.

Eldem Hotel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Eldem Hotel misafirlerine, uluslararası standartlarda tasarlanmış ayrıcalıklı odalarda konaklama olanağı sunmaktadır.

Vip Suit

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
da&Konaklama olarak hizmet sunmakta olan Vip Suit Hotel , şehir merkezinde, Espark AVM' ye 200 mt, tramvay durağına 150 mt, Anadolu Üniversitesi'ne 500 mt ,Hızlı tren tren garına 600 mt, barlar sokağına 500 mt, odunpazarı tarihi evlerine müzelere 2

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Doktorlar Caddesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Doktorlar Caddesi Hakkında

Doktorlar Caddesi Otelleri Doktorlar Caddesi ya da gerçek adıyla İsmet İnönü Caddesi, Eskişehir’in en turistik ve en hareketli caddelerinden biridir. Caddenin asıl ismi İsmet İnönü Caddesi olmasına karşın cadde üzerinde bulunan iş hanları üzerindeki onlarca doktor muayenehanelerinden dolayı zamanla halk tarafından Doktorlar Caddesi olarak adlandırılmıştır. Caddenin hemen paralelinde Eskişehir’in ünlü Porsuk Çayı bulunur. Hatta Doktorlar Caddesi‘nin Porsuk tarafındaki binaların çoğunun Porsuk tarafında da girişleri bulunur. Araç trafiğine kapalı olan cadde üzerinde birçok alışveriş yapabileceğiniz dükkan, restoran ve kafe&restoran vardır. Caddeye adım attığınız ilk andan itibaren buranın İstanbul İstiklal Caddesi’ne olan benzerliğini fark edeceksiniz. Doktorlar Caddesi’nin bir ucu şehrin diğer ünlü caddesi olan Kızılcıklı Caddesi diğer ucu ise Köprübaşı ve Şair Fuzuli Caddesi’dir. Caddenin Kızılcıklı kesişimde Eskişehir’in ilk alışveriş merkezi olan Kanatlı Avm bulunur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır