Doğangün Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

En uygun Doğangün Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Doğangün Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çanakkale merkeze bağlı Kepez beldesinde 30 Ünite ile hizmet sunmaktadır. 4 bin 179 metrekarelik alan üzerine yapılan 30 Ünitelik merkezde yaklaşık 100 kişi görev yapıyor. 3 katlı modern binada 30 ünitelik merkezin yanı sıra, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, çocuk kliniği, panoramik görüntüleme merkezi, röntgen, engelli k

Daffne Otel

Çanakkale Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale’nin merkezinde hizmet veren Daffne Butik Otel, konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesisimizde oda kahvaltı hizmeti verilmektedir.

Ador Troia Hotel

Çanakkale Merkez / Çanakkale
24 adet özenle döşenmiş, temizlik ve hijyene yüksek önem verilen odalarımızda rahatınız anlam kazanacak. Ador Troia Otel; ailenizle huzurlu zamanların Çanakkale'deki adresi olacaktır. Tesis, oda & kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Hotel Kestanbol

Merkez‎ / Çanakkale
işletmemiz 1990 yılından bu yana turizm sektöründe en iyi şekilde hizmet vermektedir. Siz değerli misafirlerimiz her zaman ağırlamaktan memnum olduğumuzu belirtmek isteriz.

Armida City Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
25 odadan oluşan Armida City Hotel, misafirlerimizin rahatlığı ve konforu düşünülerek hazırlanmıştır.

Temizay Hotel

Kordon Boyu / Merkez? / Çanakkale
Çanakkale’de otelcilik sektöründe ilklerden olan otelimiz 20 yılı askın tecrübesiyle 39 oda 100 yatak kapasitesinde olup konuklarımızın ihtiyaçlarını memnuniyet ile karşılamaktadır.

Ilion Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Ilion Hotel, şehir gürültüsünden uzakta, sessiz, sakin, sade dizaynı ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, 7/24 resepsiyon hizmeti, TV odası ve otopark bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Doğangün Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Doğangün Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çanakkale merkeze bağlı Kepez beldesinde 30 Ünite ile hizmet sunmaktadır. 4 bin 179 metrekarelik alan üzerine yapılan 30 Ünitelik merkezde yaklaşık 100 kişi görev yapıyor. 3 katlı modern binada 30 ünitelik merkezin yanı sıra, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, çocuk kliniği, panoramik görüntüleme merkezi, röntgen, engelli kliniği, çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası gibi bölümler bulunuyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır