Dilovası Otelleri

En uygun Dilovası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dilovası Otelleri

Genel Bilgi

Dilovası, 2008 yılında Gebze'den ayrılarak ilçe haline geldi. Kocaeli'nin ilçeleri arasında tarihi açıdan en zengin kalıntıları taşıyan ilçelerden biri olan Dilovası otellerinde konaklarken, bu tarihi kalıntıları ziyaret etmekten mutluluk duyacaksınız. Sanayi açısından Türkiye'de oldukça ilerlemiş bir seviyeye gelen Dilovası'nda, otellerin çoğu iş ama

Yakamoz Hotel

Dilovasi / Kocaeli
Sanayi ve turizm merkezlerinden Kocaeli şehrinde bulunan Hotelimiz, rahat, konforlu, güleryüzlü ve profesyonel ekibiyle size ve konuklarınıza hizmet etmekten onur duymaktadır.

Yakamoz Otel & By Çapa Balık

Dilovasi / Kocaeli
Otelimiz Kocaeli Merkez'e 20 dk, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 45 dk. Hereke otoban çıkışına 5 dk. mesafededir. Siz değerli misafirlerimizi de güler yüzlü ekibimizle eşsiz lezzetli restaurantımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Aksu Business Otel

Dilovasi / Kocaeli
Dilovası, Gebze bölgesinde konaklama imkanı arayan ziyaretçilerimiz için kaliteli, konforlu, şık ve ferah bir konaklama imkanı sunulmaktadır. Ticaretin kalbinin attığı Dilovası merkezi. İş görüşmelerinizi yapabileceğiniz toplantı salonu.

Karyola Otel

Merkez / Gebze / Kocaeli
Sanayi bölgesi olan Gebzemizde bulunan irili ufaklı sanayi kuruluşlarının, konaklama ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Karyola Otel Pansiyon, grup ve uzun süreli konaklamalarda siz değerli sanayici ve işverenlerimizin yükünü hafifletmeyi hedeflemektedir.

Turkuaz Otel

Merkez / Gebze / Kocaeli
Turkuaz Otel Gebze toplam 34 odalı olup, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Ramada Encore Gebze

Merkez / Gebze / Kocaeli
Ramada Encore Gebze'de bir restoran ve fitness merkezi bulunmaktadır. Odaların çoğu şehir manzaralıdır. Otel bünyesinde ücretsiz özel park yeri mevcuttur. Odalar klimalı olup mini buzdolabı ile donatılmıştır. Bir su ocağı da mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dilovası Hakkında

Dilovası Otelleri

Dilovası, 2008 yılında Gebze'den ayrılarak ilçe haline geldi. Kocaeli'nin ilçeleri arasında tarihi açıdan en zengin kalıntıları taşıyan ilçelerden biri olan Dilovası otellerinde konaklarken, bu tarihi kalıntıları ziyaret etmekten mutluluk duyacaksınız. Sanayi açısından Türkiye'de oldukça ilerlemiş bir seviyeye gelen Dilovası'nda, otellerin çoğu iş amaçlı konaklamalar için ideal ve Gebze otellerine alternatif teşkil ediyor. Her bütçeye uygun Dilovası otellerinde otelz.com'dan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kozmopolit bir yapıya sahip olan Dilovası'nda mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında Merkez Camii geliyor. Merkez Camii'nin önemi, Evliya Çelebi'nin 1629 yılında gördüğü camii olduğuna inanılmasına borçlu. Manevi duygularınızın canlanmasını sağlayacak Merkez Camii Tavşancıl'da bulunuyor ve Tavşancıl, milli mücadelede tüm bölgeyi örgütleyen Yahya Kaptan'ın mezarının bulunduğu yer olmasıyla da turizm açısından Dilovası için oldukça önemli bir yer. 1955 yılında E-5 Karayolu'nun bölgeden geçmesi sayesinde işlek ve hareketli bir yer olan Dilovası, daha sonra artan kozmopolit nüfusu ve gösterdiği gelişim sayesinde ilçe yapıldı.

 İlçenin sanayi bölgesi olmasına rağmen, yeşilin, mavinin ve daha doğrusu doğanın tüm güzel renklerini görebiliyor ve tadına varabiliyorsunuz. Fotoğraflamak isteyeceğiniz yüzlerce görüntü ve manzara Dilovası'nda sizi bekliyor. Piknik yapabileceğiniz parkları ve alanlarında ailece güzel vakit geçirebilir, tüm Körfez'e hakim bir atmosferde dinlenebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır