Yardım

Loading...
Sırala

Hotel Heksapolis

Dilovası, Kocaeli
Taksitli Ödeme Seçeneği
Heksapolis konforun ve rahatlığın buluştuğu yerde sizi bekliyor. Sunduğumuz sayısız olanağın ve hizmetin tadını çıkarabilir ve ziyaretinizi unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Kızılkaya Business Hotel

Müthiş
9.6
Körfez, Kocaeli
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Kızılkaya Business Hotel, Kocaeli ili Körfez ilçesinde profesyonel otelciliğin öncüsü olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Müthiş
9.6

Çınar Park Otel

İyi
7.5
Körfez, Kocaeli
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Çınarpark Otel, bir çok başarılı projeye imza atmış, alanının önde gelen mimarlarının tasarımıyla şekillenmiş binası ile yüksek teknolojide ses ve ısı yalıtımıyla düzenlenmiş, iç ve dış cephe kaplamalarıyla konforu maximum düzeye çıkartmaktadır.
İyi
7.5

Yakamoz Otel & Restaurant (Adult Only)

Müthiş
9.2
Dilovasi, Kocaeli
Zumbara ile Sonra Öde
Otelimiz Kocaeli Merkez'e 20 dk, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 45 dk. Hereke otoban çıkışına 5 dk. mesafededir. Siz değerli misafirlerimizi de güler yüzlü ekibimizle eşsiz lezzetli restaurantımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
Müthiş
9.2

Volens Hotel

Normal
6.8
Gebze Merkez, Gebze, Kocaeli
Volens Hotel toplam 20 odalı olup oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Normal
6.8

Lamec Hotel Business

İyi
7.6
Gebze, Kocaeli
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Konaklamanız süresince toplantılarınızın verimli geçmesi için oluşturulan ve yüksek teknoloji ile donatılmış iş merkezimizde, hızlı kablosuz internet, fax, fotokopi, PC, yazıcı, scanner, audio vizuel gereçler, kiralık gereçler, mobil telefon ve sekreterl
İyi
7.6

Akçam Otel Gebze

Çok iyi
8.4
Merkez, Gebze, Kocaeli
Zumbara ile Sonra Öde
Akçam Otel, müşteri memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile konuklarını ağırlamaktadır.
Çok iyi
8.4

Dilovası

Dilovası, 2008 yılında Gebze'den ayrılarak ilçe haline geldi. Kocaeli'nin ilçeleri arasında tarihi açıdan en zengin kalıntıları taşıyan ilçelerden biri olan Dilovası otellerinde konaklarken, bu tarihi kalıntıları ziyaret etmekten mutluluk duyacaksınız. Sanayi açısından Türkiye'de oldukça ilerlemiş bir seviyeye gelen Dilovası'nda, otellerin çoğu iş amaçlı konaklamalar için ideal ve Gebze otellerine alternatif teşkil ediyor. Her bütçeye uygun Dilovası otellerinde otelz.com'dan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kozmopolit bir yapıya sahip olan Dilovası'nda mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında Merkez Camii geliyor. Merkez Camii'nin önemi, Evliya Çelebi'nin 1629 yılında gördüğü camii olduğuna inanılmasına borçlu. Manevi duygularınızın canlanmasını sağlayacak Merkez Camii Tavşancıl'da bulunuyor ve Tavşancıl, milli mücadelede tüm bölgeyi örgütleyen Yahya Kaptan'ın mezarının bulunduğu yer olmasıyla da turizm açısından Dilovası için oldukça önemli bir yer. 1955 yılında E-5 Karayolu'nun bölgeden geçmesi sayesinde işlek ve hareketli bir yer olan Dilovası, daha sonra artan kozmopolit nüfusu ve gösterdiği gelişim sayesinde ilçe yapıldı.

 İlçenin sanayi bölgesi olmasına rağmen, yeşilin, mavinin ve daha doğrusu doğanın tüm güzel renklerini görebiliyor ve tadına varabiliyorsunuz. Fotoğraflamak isteyeceğiniz yüzlerce görüntü ve manzara Dilovası'nda sizi bekliyor. Piknik yapabileceğiniz parkları ve alanlarında ailece güzel vakit geçirebilir, tüm Körfez'e hakim bir atmosferde dinlenebilirsiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor