Yardım

Dilovası Otelleri

En uygun Dilovası otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Yakamoz Hotel

Dilovasi, Kocaeli
Sanayi ve turizm merkezlerinden Kocaeli şehrinde bulunan Hotelimiz, rahat, konforlu, güleryüzlü ve profesyonel ekibiyle size ve konuklarınıza hizmet etmekten onur duymaktadır.

Kızılkaya Business Hotel

Çok İyi
8.8
Körfez, Kocaeli
Kızılkaya Business Hotel, Kocaeli ili Körfez ilçesinde profesyonel otelciliğin öncüsü olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Çok İyi
8.8

Yakamoz Otel & By Çapa Balık

İyi
7.9
Dilovasi, Kocaeli
Otelimiz Kocaeli Merkez'e 20 dk, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 45 dk. Hereke otoban çıkışına 5 dk. mesafededir. Siz değerli misafirlerimizi de güler yüzlü ekibimizle eşsiz lezzetli restaurantımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
İyi
7.9

Aksu Business Otel

Çok İyi
8.0
Dilovasi, Kocaeli
Dilovası, Gebze bölgesinde konaklama imkanı arayan ziyaretçilerimiz için kaliteli, konforlu, şık ve ferah bir konaklama imkanı sunulmaktadır. Ticaretin kalbinin attığı Dilovası merkezi. İş görüşmelerinizi yapabileceğiniz toplantı salonu.
Çok İyi
8.0

Dilovası

Dilovası, 2008 yılında Gebze'den ayrılarak ilçe haline geldi. Kocaeli'nin ilçeleri arasında tarihi açıdan en zengin kalıntıları taşıyan ilçelerden biri olan Dilovası otellerinde konaklarken, bu tarihi kalıntıları ziyaret etmekten mutluluk duyacaksınız. Sanayi açısından Türkiye'de oldukça ilerlemiş bir seviyeye gelen Dilovası'nda, otellerin çoğu iş amaçlı konaklamalar için ideal ve Gebze otellerine alternatif teşkil ediyor. Her bütçeye uygun Dilovası otellerinde otelz.com'dan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kozmopolit bir yapıya sahip olan Dilovası'nda mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında Merkez Camii geliyor. Merkez Camii'nin önemi, Evliya Çelebi'nin 1629 yılında gördüğü camii olduğuna inanılmasına borçlu. Manevi duygularınızın canlanmasını sağlayacak Merkez Camii Tavşancıl'da bulunuyor ve Tavşancıl, milli mücadelede tüm bölgeyi örgütleyen Yahya Kaptan'ın mezarının bulunduğu yer olmasıyla da turizm açısından Dilovası için oldukça önemli bir yer. 1955 yılında E-5 Karayolu'nun bölgeden geçmesi sayesinde işlek ve hareketli bir yer olan Dilovası, daha sonra artan kozmopolit nüfusu ve gösterdiği gelişim sayesinde ilçe yapıldı.

 İlçenin sanayi bölgesi olmasına rağmen, yeşilin, mavinin ve daha doğrusu doğanın tüm güzel renklerini görebiliyor ve tadına varabiliyorsunuz. Fotoğraflamak isteyeceğiniz yüzlerce görüntü ve manzara Dilovası'nda sizi bekliyor. Piknik yapabileceğiniz parkları ve alanlarında ailece güzel vakit geçirebilir, tüm Körfez'e hakim bir atmosferde dinlenebilirsiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor