Altınkum Otelleri

Bu yerdeki 111 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Altınkum Otelleri

Asel Hotel Didim

Altınkum / Didim / Aydin
Denize mesafemiz sadece 30 metre olup Egenin incisi plajımız kum ve halk plajıdır. Otelimizde 1 Adet Havuz ve 1 Adet Çocuk Havuzu bulunmaktadır. Otelimiz 86 oda olup tamamiyle siz değerli misafirlerimiz için yeni ve modern olarak dizayn edilmiştir.

Mutlu Apart Hotel

Altınkum / Didim / Aydin
Otelimiz Altınkum plajına sadece 150 metre mesafede, 76 apart ve 152 kişi kapasiteli, Kültür ve Turizm Bakanlığından belgeli Müstakil Apart Otel sınıfındadır. Apartlarımız yatak odası ve Oturma salonu olmak üzere iki odalıdır.

Gökkuşağı Otel

Altınkum / Didim / Aydin
Otel Gökkuşağı'nda, tek kişilik, çift kişilik ve suit odalardan oluşan oda seçenekleri mevcuttur. Tüm odalar deniz ve eşsiz güzellikteki Altınkum manzarasını görmektedir.

Zeytindali Apart Tatil Evleri

Altınkum / Didim / Aydin
Zeytindalı Apart, Didim Yat Limanı'na 2,8 km, Herakleia'ya ise 19 km uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Milas-Bodrum Havaalanı 37 km mesafededir.

Sea Bird Hotel

Altınkum / Didim / Aydin
Tesisimizde tüm odalar denizi görmektedir. Odalarda Tv, klima, minibar, fön, banyo, balkon olup 24 saat sıcak su mevcuttur.

Didim Hotel Ella

Altınkum / Didim / Aydin
Tarih ve kültür zenginliği ile çevrili olan Didim mevkinde bulunan Hotel Ella, 1991 yılında Didyma House olarak kurulmuş 2019 yılında otelin İşletme Sahibi ve tüm personeli değişerek Didimde otel sektörüne yeni bir soluk getirmiş.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Altınkum Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır