Dereağzı Plajı Otelleri

En uygun Dereağzı Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dereağzı Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Gözde Otel

Merkez / Tekirdağ
Tekirdağ'da yer alan Gözde Otel Pansiyon, bahçe ve teras sunmaktadır. Bu tesiste 7/24 açık resepsiyon ve oda servisi mevcuttur. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Ek ücret karşılığında özel otopark ayarlanabilir.

Alkaya Apart Otel No Problem Pansiyon

Merkez / Tekirdağ
Konum itibariyle şehrin tüm olanaklarına; alışveriş merkezi, cafe, pastahane, restoran, kamu daireleri ve başta Namık Kemal Üniversitesi olmak üzere diğer eğitim kurumlarına da çok yakındır.

Ceylan Apart Otel

Merkez / Tekirdağ
Apartımız 31 odalıdır.

12 Rooms Boutique Hotel

Merkez / Tekirdağ
12 Rooms Boutique Hotel'de, ister iş seyahati için gelmiş olun ister liman kenti Tekirdağ’da güzel bir hafta sonu geçirmek için, belki de şehrin gürültüsünden biraz yorulmuşsunuzdur.

Mills Hotel

Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Mills Hotel iş dünyasına ve aile konaklamasına hitap eden; çoğu muhteşem şehir ve Marmara Denizi manzarasına sahip toplam 20 tam donanımlı geniş ve tarz sahibi süit ve odalardan oluşmaktadır.

City 59 Suit Otel

Merkez / Tekirdag
City 59 Suit Otel, Tekirdağ Merkez Değirmenaltı' nda bulunmaktadır. Yazın herkesin huzur bulduğu, kışın ise üniversite öğrencilerinin yaşadığı hareketli bir yerdir. Birçok cafe, eğlence merkezleri, restoranlar, alışveriş merkezi bu bölgede yoğundur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dereağzı Plajı Hakkında

Dereağzı Plajı Otelleri Tekirdağ-İstanbul karayolu üzerinde olup, şehir merkezine 3 km. uzaklıktadır. Kabin, büfe, restorant ve WC. gibi üniteleri mevcuttur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır