Denizli Pamukkale ve Hierapolis Arkeoloji Müzesi Otelleri

En uygun Denizli Pamukkale ve Hierapolis Arkeoloji Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Denizli Pamukkale ve Hierapolis Arkeoloji Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Hotel Sahin

Denizli Pamukkale Travertenleri / Pamukkale / Denizli
Şahin Hotel, 25 yılı aşkın bir süredir Pamukkale'de faaliyet gösteren küçük bir aile işletmesidir. Çatı katındaki restoran alanımızdan muhteşem manzaranın görülebildiği Travertenler'e ve Hierapolis'e sadece 20 m. mesafededir.

Alida Hotel

Pamukkale / Denizli
Ücretsiz Wi-Fi tüm odalarda mevcut ve Pamukkale Manzaralı restorana sahip Alida Hotel Pamukkale'de akşam yemeği ve sabah kahvaltısını yapabilirsiniz. Otelimiz hayvan dostudur. Otelde sezonluk açık havuz mevcuttur.

Özen Turku Hotel

Pamukkale / Denizli
Özen Türkü Hotel, konumu, sade ve şık dizaynı ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Hotel Göreme

Merkez / Pamukkale / Denizli
Bir aile işletmesi olan Hotel Göreme, Spa kenti olan Pamukkale'de yer almaktadır ve Hieropolis kalıntılarına kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Pamukkale Yoruk Otel

Merkez / Pamukkale / Denizli
Pamukkale'nin merkezindeki mağazalar, restoranlar ve barların yanıbaşında ideal bir konumdaki bu aile tarafından işletilen otel, makul fiyatlarla konforlu ve hoş bir konaklama sunmaktadır.

Ayapam Hotel

Merkez / Pamukkale / Denizli
Ayapam Hotel, 2011 yılında, 16 standart oda , 3 triple ve 1 aile odasıyla toplamda 20 adet panoramik oda olarak hizmete açılmıştır. Otelde, otopark, Wi-Fi, Türk hamamı, sauna, jakuzi, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve asansör bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Denizli Pamukkale ve Hierapolis Arkeoloji Müzesi Hakkında

Denizli Pamukkale ve Hierapolis Arkeoloji Müzesi Otelleri Hierapolis kentinin en büyük yapılarından biri olan Roma Hamamı, 1984 yılından beri Hierapolis Arkeoloji Müzesi olarak hizmet vermektedir. Müze A Salonu, B salonu ve C Salonu olmak üzere üç ayrı kapalı mekândan oluşmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır