Denizli Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Otelleri

En uygun Denizli Forum Çamlık Alışveriş Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Denizli Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Konak Apart

Merkez / Denizli
Toplam 11 odayla hizmet veren Apart Otelimizde siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Grand Itimat Hotel

Merkez / Denizli
Grand Itimat Hotel, Mayıs 2016'da açılan tesisimiz klimalı odalar, modern mobilyalarla şık bir şekilde dekore edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, ücretsiz Wi-Fi ve mini bar bulunmaktadır. Mermer banyo, saç kurutma makinesi ile donatılmıştır.

North Point Hotel Denizli

Merkez / Denizli
Denizli şehir merkezinde yer alan North Point Hotel Denizli, klima ve ücretsiz Wi-Fi erişimi içeren konforlu konaklama birimleri sunmaktadır. North Point Hotel, şehirdeki birçok restoran, kafe ve alışveriş merkezlerine yakın bie konumdadır.

İnci Class Hotel

Merkez / Denizli
İnci Class Hotel; Tarih sahnesinde derin izler bırakan birçok uygarlığın yaşadığı ve günümüz Türkiye'sinin önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan Denizli'de, şehrin en güzide yerinde inşa edilmekte olup, seçkin ve özel misafirlerine alışık old

Denizli Apart Hotel

Merkez / Denizli
Denizli'nin merkezinde yer alan Bulut Hotel, şehir manzarasına bakan bir teras sunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi sunulmaktadır. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark da bulunmaktadır.

Esin Otel

Merkez / Denizli
Otelimiz, 2007'den beri faaliyettedir. 41 odadan oluşmaktadır. Odalarda Wi-Fi, klima, minibar bulunmaktadır. Şehir manzaralı ve balkonlu odalarımız bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Denizli Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Hakkında

Denizli Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Otelleri Sıra dışı tasarımı, meydanları, açık ve kapalı yürüyüş yolları ve galerileri bulunmaktadır. Toplam 34.000 m2’lik perakende alanı ve 1.000 araç kapasiteli otoparkı, ulusal ve uluslararası markaların yer aldığı mağazalar, restoranlar, eğlence alanları ve 7 salonlu sineması mevcuttur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır