Merkez Otelleri

Bu yerdeki 18 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Merkez Otelleri

The Green Goose

Merkez / Datça,Muğla
The Green Goose Hotel, Datça'da, Datça Devlet Hastanesi'ne 600 metre mesafededir.Datça Otogarı'na 1 km uzaklıktaki The Green Goose Hotel, Milas-Bodrum Havalimanı'na 82 km mesafede konumlanmaktadır.

Datça Yağhane Butik Otel

Merkez / Datça,Muğla
Geçmişinde Datça'nın ilk zeytinyağı üretim yeri olarak çalışan ana binamız “Yağhane” adını buradan almış ve önünden geçen sokağın adının da “Yağhane Sokak” olarak tanımlanmasını sağlamıştır.

Lara Apart Otel

Merkez / Datça,Muğla
13 odalı otelimizde, yöneticilerimiz ve hizmet personelimiz tüm isteklerinizi karşılayabilmek için 7/24 servis vermektedir.

La Petra Eski Datça

Merkez / Datça,Mugla
Aklınızda kalabalıktan ve gürültüden kaçıp şöyle birkaç gün mis gibi nefes almak varsa, “oh be dünya varmış” deyip yaşadığınızı hatırlamak istiyorsanız, sizi böyle alalım.

Datça Türk Evi Otel

Merkez / Datça,Muğla
Şehrin hızlı ve tempolu yaşantısından sıyrılıp doğa ile iç içe, pırıl pırıl denizle kucaklaşacağınız evinizin konforunu aratmayacak bir yerde tatil yapmak istiyorsanız Datça Türk Evi Butik Otel doğru seçim.

Datça Merkez Apart

Merkez / Datça,Muğla
14 apart odamızla hem şehrin içinde hem de deniz kenarında olmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız. 2019 yılında yenilenen apartımızda eviniz rahatlığında keyifli bir tatil geçirmeniz için sizleri bekliyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Merkez Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır