Dargeçit Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Dargeçit Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Dargeçit, Mardin'in ilçesidir.Kiliseler:Arbaye Mor Sabo Kilisesi (Şu an yıkık durumda),Arbaye Mor Gevargis Kilisesi (Şu an kapalı durumda),Kerboran, Merkez Meryem Ana Kilisesi (Şu an kapalı durumda),Kerboran, Merkez Mor Kuruyakos Kilisesi (Şu an kapalı durumda),Kerboran, Merkez Bethil Kilisesi (Şu an kapalı durumda),Kerboran, Merkez Suriye Katolik Kil

Dargeçit Apart Otel

Dargeçit / Mardin /
Dargeçit’te her yere yürüme mesafesinde, Full Eşyalı Apart Üniteler ile Konforlu bir Yaşam için Hizmetinizdeyiz… Aylık & Yıllık kiralamalarda özel fiyat uygulanacak olup Elektrik-Su-Temizlik-İnternet-Yakıt Fiyatlarımıza dâhildir.

Mariat Otel

Midyat / Mardin /
otelimiz mardin ,Batman,Şırnak havaalanlarına 50 km dir.Karayolu ulaşımı oldukça kolaydır.Mardin ve batman bölgesindeki bütün tarihi yerlere çok yakındır ör:Hasankeyf 10 dakika. otantik konaklama yapmak isteyen konuklarımızın tercihi otelimizdir.

Midyat Antik Otel

Midyat / Mardin /
Midyat Antik Otel toplam 26 odalı olup, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Taş evlerimiz doğal mağara evlerin yeniden restore edilmesiyle hayat buldu.

Turabdin Hotel

Merkez / Midyat / Mardin /
Turabdin Otel, Midyat antik kentinin doğusunda bulunan Midyat Güzel Ova ortasında sizi bekliyor. Bina içinde ve dışında tüm yapı Midyat Katori Taşı ile yapılmıştır.

Kasr-ı Nehroz Otel

Midyat / Mardin /
Midyat’ın Nehrozlar Mahallesinde, 1600 yıllık bir geçmişin pek çok dönemine tanıklık etmiş, vakur duruşlu güçlü bir yapı.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Dargeçit Hakkında

Dargeçit, Mardin'in ilçesidir.Kiliseler:Arbaye Mor Sabo Kilisesi (Şu an yıkık durumda),Arbaye Mor Gevargis Kilisesi (Şu an kapalı durumda),Kerboran, Merkez Meryem Ana Kilisesi (Şu an kapalı durumda),Kerboran, Merkez Mor Kuruyakos Kilisesi (Şu an kapalı durumda),Kerboran, Merkez Bethil Kilisesi (Şu an kapalı durumda),Kerboran, Merkez Suriye Katolik Kilisesi (Şu an kapalı durumda).

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır