Yardım

Loading...
Sırala

Şevki Bey Hotel

İyi
7.4
Tosmur, Alanya, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Alanya merkezimin dışında yer alan bu şirin otel özel yüzme havuzu manzaralı huzurlu bir ortamda plaja kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Şevkibey Hotel kent merkezine sadece dört kilometredir.
İyi
7.4

Select Apart Hotel

Çok iyi
8.4
Merkez, Alanya, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Açik yüzme havuzu, restoran bar hizmeti sunan Select Apart Hotel, odalarda mutfakli konaklama imkani sunmaktadir. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erisimi ve 24 saat açik resepsiyon mevcuttur. Select Apart Hotel'in odalarinda klima(ücretsiz) ve balkon yer alir.
Çok iyi
8.4

De'Manor Boutique Hotel

Müthiş
9.4
Merkez, Alanya, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Konforlu odalarımız, nefes kesen manzaralarımız ve sıcak misafirperverliğimizle unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyoruz. 7/24 hizmetinizdeyiz!
Müthiş
9.4

Damlataş Mağarası

Damlataş Mağarası, Alanya'nın içinde ve deniz kıyısında bulunmaktadır. Merkeze 3 km. uzaklıktadır. Toplam uzunluğu 30 m. olan mağara; kuru ve yatay mağara tipindedir. 200 m'lik bir alanı kaplamaktadır. 1948 yılında liman inşaatında kullanılmak üzere taş ocağı olarak tespit olunan bugünkü yerinde, bir dinamit ateşlenmesi sonucu bulunmuştur. Birbirinden güzel binlerce sarkıt ve dikitlerle süslü bu mağara hemen koruma altına alınıp mağara hakkında araştırmalara başlanmıştır. Binlerce sarkıt ve dikitin eşsiz bir görüntü verdiği mağara, 15 m. yüksekliktedir. Birbirinden güzel bu sarkıt ve dikitler sürekli nemlidir. Mağara 22-23 drecelik sabit bir ısıya ve %90 dan fazla nem oranına sahiptir. Mağaranın astıma iyi gelen dört vasfı olduğu tespit edilmiştir. Mağaranın ortamında bulunan normalden 8-10 misli fazla karbondioksit, yüksek oranda nem, alçak sühunet, radyoaktivite gibi unsurların ilk ikisinin astıma iyi geldiği, diğer ikisinin de yardımcı faktör olarak kabul edildiği bilinmektedir. Alanya'ya astım tedavisi için gelen hastaların, öncelikle bir doktordan mağaraya girmesinde bir sakınca olmadığına dair rapor alarak, mağaranın ilgili memuruna başvurması gerekmektedir. Tedavi süresince sembolik bir ücret ödenir. Damlataş Mağarası turizme açıktır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor