Damgacı Cami Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Damgacı Cami Otelleri

Genel Bilgi

Caminin kitabesi günümüze gelemediğinden yapım tarihi ve banisi bilinmemektedir. Yapı üslubundan XIX.yüzyılın ikinci yarısında yapıldığı anlaşılmaktadır. Hacı Musa isimli bir kişi tarafından 1872 yılında onarılmış ve bunu belirten kitabesi de giriş kapısı üzerine konulmuştur.Cami mimarisinden çok bezemesi ve resimleri ile tanınmıştır. Bezemeler Osmanl

Hotel La Bella Soma

Merkez / Soma / Manisa /
Soma kasabasında bulunan bu otel, 24 saat resepsiyon hizmeti ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Hotel La Bella Soma, klima ve LCD TV ile donatılmış ses yalıtımlı odalarla hizmet vermektedir.

Ramada Soma

Soma / Manisa /
Soma'da bulunan Ramada Soma, bulunduğu konum itibariyle iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir tatil imkanı sunuyor.Tesisin modern dekorasyona sahip 70 odası mevcut.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Damgacı Cami Hakkında

Damgacı Cami Otelleri Caminin kitabesi günümüze gelemediğinden yapım tarihi ve banisi bilinmemektedir. Yapı üslubundan XIX.yüzyılın ikinci yarısında yapıldığı anlaşılmaktadır. Hacı Musa isimli bir kişi tarafından 1872 yılında onarılmış ve bunu belirten kitabesi de giriş kapısı üzerine konulmuştur.Cami mimarisinden çok bezemesi ve resimleri ile tanınmıştır. Bezemeler Osmanlı geç dönem süslemeleridir. Son cemaat yerinin yanında bulunan minaresi yüksek kaideli olup, yuvarlak gövdeli ve tek şerefelidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır