Çukur Şarşı Otelleri

Bu yerdeki 72 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çukur Şarşı Otelleri

Genel Bilgi

Çukur Çarşı, Eskişehir Köprübaşı bölgesinde bulunan, eskiden balık çarşısı olarak kullanılsa da, şimdilerde turistik olarak kullanılan bir parktır. Eskişehir’in eski balık pazarı olan Çukur Çarşı‘daki balık tezgahları zaman içinde kaldırılmış ve alan yeşillendirilerek çok güzel bir gezi noktası halini almıştır. Çukur Çarşı‘da bulunan kafede oturup Po

Eskisehir Hostel Bulvar

Merkez / Tepebasi / Eskisehir
Eskisehir Hostel bulvar merkezi konumu ve kolay ulasimi ile is ve tatil seyahatlerinizde konforlu bir konaklama imkani sunmaktadir. Kahvalti dahil konseptte hizmet vermektedir.

Ragbet Butik Otel

Tepebasi / Eskisehir
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Gürgenci Suite Hotel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Gürgenci Suite Hotel, Eskişehir'in merkezinde, alışveriş, eğlence ve ticaret merkezlerinin kesiştiği noktada yer alıyor.

Porsuk Butik Otel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Porsuk Butik Hotel, Eskişehir’in kalbi sayılan Köprübaşı bölgesinde konumlanmıştır.

Büyük İnci Otel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Eskişehir ilinde 1960'dan bu yana faaliyet gösteren Büyük İnci Otel geçmişten günümüze en büyük değer olarak gördüğü müşterilerine kusursuz hizmet anlayışını temel prensip edinmiştir.

Dudes Rooms

Tepebaşi / Eskişehir
"Dudes Coctails, Rooms and More" olarak Eskişehir yerelinde eğlence, etkinlik ve konaklama alanlarında hizmet veren bir ekibiz. "Dudes Rooms" olarak da bir yıla yakın süredir misafirlerimizi güven, konfor ve uygun fiyat prensipleriyle ağırlamaktayız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çukur Şarşı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Çukur Şarşı Hakkında

Çukur Şarşı Otelleri Çukur Çarşı, Eskişehir Köprübaşı bölgesinde bulunan, eskiden balık çarşısı olarak kullanılsa da, şimdilerde turistik olarak kullanılan bir parktır. Eskişehir’in eski balık pazarı olan Çukur Çarşı‘daki balık tezgahları zaman içinde kaldırılmış ve alan yeşillendirilerek çok güzel bir gezi noktası halini almıştır. Çukur Çarşı‘da bulunan kafede oturup Porsuk Çayı’na karşı çayınızı içebilir, çarşıda bulunan hediyelik eşya satan dükkanlardan başta lületaşı olmak üzere kendinize ve sevdiklerinize çok güzel aksesuarlar alabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır