Çukur Şarşı Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Çukur Şarşı Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Çukur Çarşı, Eskişehir Köprübaşı bölgesinde bulunan, eskiden balık çarşısı olarak kullanılsa da, şimdilerde turistik olarak kullanılan bir parktır. Eskişehir’in eski balık pazarı olan Çukur Çarşı‘daki balık tezgahları zaman içinde kaldırılmış ve alan yeşillendirilerek çok güzel bir gezi noktası halini almıştır. Çukur Çarşı‘da bulunan kafede oturup Po

Eskisehir Hostel Bulvar

Merkez / Tepebasi / Eskisehir /
Eskisehir Hostel bulvar merkezi konumu ve kolay ulasimi ile is ve tatil seyahatlerinizde konforlu bir konaklama imkani sunmaktadir. Kahvalti dahil konseptte hizmet vermektedir.

Atos Otel

Cumhuriye / Tepebaşi / Eskişehir /

Tulpar Palas Hotel

Tepebasi / Eskisehir /
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Büyük Hotel Eskisehir

Merkez / Tepebasi / Eskisehir /
Sehir merkezindeki otel, isitma sistemi ve uydu TV'li odalara ek olarak ücretsiz Wi-Fi erisimi sunmaktadir. Büyük Hotel Eskisehir'in tüm odalari sade mobilyalarla dösenmistir. Odalardaki banyoda saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri vardir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Çukur Şarşı Hakkında

Çukur Çarşı, Eskişehir Köprübaşı bölgesinde bulunan, eskiden balık çarşısı olarak kullanılsa da, şimdilerde turistik olarak kullanılan bir parktır. Eskişehir’in eski balık pazarı olan Çukur Çarşı‘daki balık tezgahları zaman içinde kaldırılmış ve alan yeşillendirilerek çok güzel bir gezi noktası halini almıştır. Çukur Çarşı‘da bulunan kafede oturup Porsuk Çayı’na karşı çayınızı içebilir, çarşıda bulunan hediyelik eşya satan dükkanlardan başta lületaşı olmak üzere kendinize ve sevdiklerinize çok güzel aksesuarlar alabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır