Crispos Anıt Mezarı Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Crispos Anıt Mezarı Otelleri

Genel Bilgi

Kdz.Ereğli’de gösteriler yapan ve orada ölen eski Mısırlı pandomim sanatçısı Krispos’un anısına yapılan anıt mezar kaidesi ile birlikte 2.10 m yüksekliktedir ve üzerinde 19 satırlık bir şiir bulunur. Bu mezar anıtı üzerinde bulunan kitabede yazanlar şöyledir; “Mezarlar insanların en son evleri ve en son duvarlarıdır. onlar bedenlere evlerden daha s

Azim Otel

Ereğli / Zonguldak /
Tarihi bir şehrin kalbinin attığı yerde konumlanmış, 17 odası ve dört yıldızlı otel kalitesiyle, konforlu ve samimi bir ortamda kaliteli ve daha büyüklerin servisini sunan bir otel.

Hotel Grand Ereğli

Merkez / Ereğli / Zonguldak /
Teras katımızdaki deniz manzaralı restaurantımızda, özenle hazırlanmış kaliteli,bol çeşitli açık büfe kahvaltımız ile güne zinde başlayın.

Keleşler Park Otel

Merkez / Ereğli / Zonguldak /
Keleşler Park Otel, misafirlerine ev konforu yaşatırken,aynı zamanda iş hayatı için gerekli olan teknolojik tüm çalışma imkanları ile donatılmıştır. Odalarımızda misafirlerimizin memnuniyetinin en üst seviyede olması için tüm detaylar düşünülmüştür.

Grand Ahos Hotel & Spa

Merkez / Ereğli / Zonguldak /
Deniz kıyısında yer alan Grand Ahos Hotel, Ereğli şehir merkezine sadece 5,8 km uzaklıktadır. Sauna, Türk hamamı ve fitness merkezi içeren spa merkezi sunmaktadır. Grand Ahos Hotel&Spa'nın aydınlık odaları halı kaplı zeminlere sahiptir.

Büyük Anadolu Ereğli Hotel

Merkez / Ereğli / Zonguldak /
Batı Karadeniz’in en büyüğü olan Hotelimiz'de sizleri de ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Crispos Anıt Mezarı Hakkında

Crispos Anıt Mezarı Otelleri Kdz.Ereğli’de gösteriler yapan ve orada ölen eski Mısırlı pandomim sanatçısı Krispos’un anısına yapılan anıt mezar kaidesi ile birlikte 2.10 m yüksekliktedir ve üzerinde 19 satırlık bir şiir bulunur. Bu mezar anıtı üzerinde bulunan kitabede yazanlar şöyledir; “Mezarlar insanların en son evleri ve en son duvarlarıdır. onlar bedenlere evlerden daha sadıktırlar. Onlardan kalan akıtılan gözyaşları ve ölülerin sonsuza dek kalacak fani olmayan miraslarıdır. Ölüm uykusundan sonra artık vücudun güzelliği geri alınamaz. Burası bir sukun şehridir. Çıplak olarak taşınıp içine gömülünen sağlam ebedi istirahatgah. Ebedi evdir."

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır