Club Medusa Otelleri

En uygun Club Medusa otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Club Medusa Otelleri

Genel Bilgi

Taşan Apart Otel

Altınkum / Didim / Aydin
1989 yılından bugüne ailece işletmiş olduğumuz Taşan Apart Otel, konuklarına huzurlu, samimi, sıcak ve temiz bir ortam sunmaktadır.

Akin Günlük Tatil Evleri

Didim / Aydin
1+1 günlük kiralık dairelerimizde kendinizi evinizde hissedecek güvenilir konforlu temiz bir ortamın keyfini çıkaracaksınız. Ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatlıkla konaklama imkanına sahipsiniz.

Selene Hotel

Altınkum / Didim / Aydin
Geniş bahçemiz, havuzumuz ve güler yüzlü personelimiz ile misafirlerimizin memnuniyeti önceliğimizdir.

Acer Güneş Otel

Altınkum / Didim / Aydin
Tesisimiz toplamda 17 odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, Tv, Klima, balkon, gardrop, banyo, duş, banyoda buklet malzemeleri, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Didim Golden Beach Otel

Altınkum / Didim / Aydin
Aydın'ın popüler tatil merkezlerinden biri olan Didim'in Altınkum mevkiinde faaliyet gösteren Didim Golden Beach Hotel, konforlu konaklama birimleri ile ev sahipliği yapmaktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Didim Hotel Ella

Altınkum / Didim / Aydin
Tarih ve kültür zenginliği ile çevrili olan Didim mevkinde bulunan Hotel Ella, 1991 yılında Didyma House olarak kurulmuş 2019 yılında otelin İşletme Sahibi ve tüm personeli değişerek Didimde otel sektörüne yeni bir soluk getirmiş.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Club Medusa Hakkında

Club Medusa Otelleri Bölgenin en eski ve en büyük eğlence mekanı olarak hizmet vermektedir. Ünlü DJ'lerin performanslarını dinleyebilceğiniz gibi çeşitli dans gösterilerine de eşlik edebilirsiniz. Gece 22:00'dan itibaren sabahın ilk ışıklarına kadar açık olan mekan, güvelik önlemleri bakımından da tercih edilebilecek bir yerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır