Club Arena Otelleri

Bu yerdeki 104 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Club Arena Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Marmaris Club Arena,2004 yılından bu güne Marmaris Barlar Sokağında hizmet vermektedir.Marmaris'in en büyük açık hava discoların dan biridir.2000 metrekare alana kurulu disko da giriş ücreti bulunmamaktadır.Dj, Light Jockey, Video Jockey'lerimiz gece boyunca müzik, ses, ışık ve lazer gösterileri yapıyor. 60 dansçı 100’a yakin şovuyla geceye renk katıy

Club Hotel Chicago

Armutalan / Marmaris / Muğla /
Tatilde iken önemli olan sağlık, rahatlık ve güven'dir. Bunlar olunca hem eğlenirsiniz hemde dinlenirsiniz. Ama bunu bir yere yazalım lütfen buraya tekrar gelmek isteyeceksiniz.

The Park Marmaris Hotel

Marmaris / Muğla /
Otelimiz 01.01.2017 tarihinde 150 yatak kapasiteli 73 oda olarak hizmete girmiştir.Benzersiz bir mimari özelliktedir. Otelimizin geniş havuz alanı diğer misafirlerimiz ile dostça sohbetler yapabilmeniz için en uygun toplanma ve dinlenme mekanıdır.

Famuhouses

Merkez / Marmaris / Muğla /
Famuhouses 2+1 taş evdir. Evin içerisinde Wi-Fi , LCD Smart TV, her odada kumandalı tavan vantilatörü olup, klima salonda bulunmaktadır.

Akdeniz Apart Otel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla /

Arya Roof House

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla /

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Club Arena Hakkında

Marmaris Club Arena,2004 yılından bu güne Marmaris Barlar Sokağında hizmet vermektedir.Marmaris'in en büyük açık hava discoların dan biridir.2000 metrekare alana kurulu disko da giriş ücreti bulunmamaktadır.Dj, Light Jockey, Video Jockey'lerimiz gece boyunca müzik, ses, ışık ve lazer gösterileri yapıyor. 60 dansçı 100’a yakin şovuyla geceye renk katıyor. Her sene birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayan Arena Bar,tatilcilerin gözde mekanları arasında oluyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır