Club Ally Otelleri

En uygun Club Ally otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Club Ally Otelleri

Genel Bilgi

Tesis yat limanında tarihi Kale içi surları üzerinde yer almaktadır,muhteşem deniz ve dağ manzarası ile Akdeniz akşamlarına farklı bir soluk getirmiştir.Ally 3.5 dönüm arazi üzerine kurulmuştur.Her biri uluslar arası platformda yer alan 7 adet bar ve 1 restaurant bulunmaktadır. Club Ally Antalya ve Türkiye tanıtımında da öncü ve aktif bir rol oynayara

Deja Vu Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Surlarla çevrili eski Antalya Kent Merkezi Kaleiçi'nin tarihi dar sokaklarında saklanmış Deja-Vu Otel siz misafirlerini bekliyor..

Argos Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Antalya'nın eski kesimi Kaleiçi'nde yer alan Argos Hotel, bu tarihi şehri keşfetmek için son derece uygun bir konuma sahiptir. Argos Hotel, her biri klimalı ve en-suite banyolu 29 adet güzel ve rahat odaya sahiptir.

Aspen Hotel Antalya

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
2013 yıllarında kısmi olarak tarihi dokusu ve Türk mimarisini koruyarak yenilenmiş, modern ve lüks dizaynı ile hizmet veren otelimiz, Kaleiçi otelciliğine farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Patron Hotel

Kaleiçi / Merkez / Antalya
Patron Hotel, misafirlerini şık ve sade odalarında ağırlıyor.

Taka Butik Otel & Meyhane

Kaleiçi / Merkez / Antalya
Antalya-Kaleiçi'nde yer alan Taka Butik Otel & Meyhane, siz konuklarına hem eğlenceli hem de konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde kendisine ait bir restoran bulunan otelde, birbirinden lezzetli tatlar servis edilmektedir.

Atelya Art Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Resepsiyonunda emanet kasası, sabahları kahvaltı servisi, kablosuz internet ve otopark gibi imkanlar sunan tesisimizin bahçesinde yer alan açık havuzda misafirlerimiz sıcak yaz günlerinde serinleme imkanı buluyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Club Ally Hakkında

Club Ally Otelleri Tesis yat limanında tarihi Kale içi surları üzerinde yer almaktadır,muhteşem deniz ve dağ manzarası ile Akdeniz akşamlarına farklı bir soluk getirmiştir.Ally 3.5 dönüm arazi üzerine kurulmuştur.Her biri uluslar arası platformda yer alan 7 adet bar ve 1 restaurant bulunmaktadır. Club Ally Antalya ve Türkiye tanıtımında da öncü ve aktif bir rol oynayarak bu konudaki tüm girişimcilere ve her türlü etkinliklere destek vermektedir.Antalya ve çevresinin doğal,tarihi ve kültürel değerlerinin bir numaralı ismi olmakla kalmamış tesisinde bulunan 8 odalı Boutique Otelini titizlik ve itina ile restore ettirmiştir. Türkiye ve yurtdışında görsel basında yapmış olduğu yayınlarını Club içerisi müşterilerine an ve an izletebildiği Barco Vision (12 x 8 )'u,sonsuz teknolojinin hakim olduğu animasyonlu spectra physics 2080-255 Beamlok / çıktığı noktadan 100 km. alana yazı gösterisi yapan spectra physics – croma 10 WR-BB lazer showları ve su oyunları ile Türkiye ve Avrupa da isim yapmış Türkiye' de isim yapmış 2 değerli DJ' yi ve son teknoloji animasyonlu lazer showları, ışık, ses ve üst düzey kaliteli personel grubuyla hizmetini birleştirmiştir. Her yeni sezon ile birlikte Türkiye'nin ve Dünyanın sayısız starlarını bünyesinde misafir etmiş olup bu geleneği her sezonda olduğu gibi bu yılki yeni sezonda taşıyacaktır. Daima ziyaretçilerine keyifli ve kaliteli organizasyon,konser ve showlar sunmayı markalaştıran Club Ally, Antalya gecelerinin bir numaralı eğlence merkezi olup, adrenalinin nabzını elinde tutmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır