Çiftlik Mahallesi Otelleri

En uygun Çiftlik Mahallesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çiftlik Mahallesi Otelleri

Genel Bilgi

Samsun ilinin en çok ilgi gören bölgesidir yılın her günü işlek olan merkez de birçok yerli yabancı markaların mağazaları ve dünyaca ünlü cafe restauratlar bulunmaktadır.Ulaşım gayet kolaydır.Aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir bölge olarak göze çarpmaktadır.Bu sebeplerden dolayı eğer Samsun'da bulunuyorsanız özellikle gidilmesi geren yerlerin başı

Samsun Mes Hotel & SPA

İlkadim / Samsun
2020 yılında faaliyetlerine başlayan 30 standart oda ile 10 suit oda kapasitesinde toplam 80 yataklı 3 yıldız konseptinde olan tesisimiz Samsun’un yeni seyahat noktası olarak tercih edilmesine katkı sağlayacak, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan

Miray Suit

İlkadim / Samsun
Evinizin konforundan uzak kalmadan bir konaklama imkanı sunmaktadır. 2+1 ve 1+1 olmak üzere toplam 6 kişiye kadar konaklayabileceğiniz dairelerinde her türlü ihtiyaca yönelik imkanlar sunmaktadır.

Yıldızoğlu Business Class Hotel

İlkadim / Samsun
Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Tesis içerisinde yer alan spa, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Buyar Otel

İstasyon / İlkadim / Samsun
Otelimiz bünyesindeki kahvaltı salonunda her sabah müşterilerimize hijyenik koşullarda doğal ve sağlıklı yiyecekler içeren kahvaltılar ikram edilmektedir.Otelimiz tüm hizmetlerinden önce müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Yaman Otel

İlkadim / Samsun
Samsunda merkezi konumda oldugundan ulasım kolay saglanmaktadır,ataturk heykelıne 200 metre,meydana 200 metre, çiflik caddesi 200 metre uzaklıktadır. Rahat, huzurlu ve güvenli bir konaklama hizmeti sağlamaktadır.

İpek Otel

Unkapani / İlkadim / Samsun
Arda İpek Otel, toplam 25 odadan oluşmaktadır. Yenilenmiş odalarımızla ev konforunda hizmet vermekteyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çiftlik Mahallesi Hakkında

Çiftlik Mahallesi Otelleri Samsun ilinin en çok ilgi gören bölgesidir yılın her günü işlek olan merkez de birçok yerli yabancı markaların mağazaları ve dünyaca ünlü cafe restauratlar bulunmaktadır.Ulaşım gayet kolaydır.Aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir bölge olarak göze çarpmaktadır.Bu sebeplerden dolayı eğer Samsun'da bulunuyorsanız özellikle gidilmesi geren yerlerin başında gelmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır