Çeymakçur Yaylası Otelleri

En uygun Çeymakçur Yaylası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çeymakçur Yaylası Otelleri

Genel Bilgi

Çamlıhemşin ilçesi Ayder Yaylası üzerinden gidilmektedir.Ayder yaylasından 13 km olup galer düzünden sola doğru giden yoldan çıkılıyor. Ayder yaylası bitince Galer'in Düzü'nü geçtikten sonra sola ayrılan yoldan devam edilerek ulaşılabilir. Bu yaylaya daha çok Hala'lılar (Güroluk Köyü) kullanmaktadırlar. Çeymakçur ile Palakçur birbirine çok yakın iki y

Lorant Dağ Evi

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Yanı başımızda akan derenin huzur veren sesi ve yeşilin derinliği ile size hizmet vermekteyiz. Spor gezi sosyal faaliyetlerimiz hakkında lütfen bilgi alınız.

Esperanza

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Ayder Esperanza Apart, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Kaçkar Kavrun Dağ Evleri

Çamlıhemşin / Rize
Tesisimiz 5 adet bungalov odalardan oluşmaktadır. Odalarda; TV, ısıtma, elbise askılığı, banyo, duş, havlu seti, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Serinyer Dagevi

Ayder / Çamlihemsin / Rize
Kaçkar Daglari'nda modern bir dag evi. Ladin ormanlari arasinda nehir manzarali odalar... Selaler, buzul gölü ve bulut denizi manzarali yaylalara yakin konum...

Ayder Çise Dağ Evleri

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Ayder Yaylası'nda huzurlu bir alanda yer alan Çise Dağ Evleri, bir restoran ve barbekü olanakları sunmaktadır.

Soci Dağ Evleri

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Tesisimizde üç adet bungalov bulunmaktadır. Bungalovlarımızın ikisi iki , biri tek katlıdır, Wi-Fi, Tv, mutfak, mutfak gereçleri, piknik tüpü, bungalovların birinde şömine birinde kuzina, üst katta yatak odası, banyo, duş , sıcak su bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çeymakçur Yaylası Hakkında

Çeymakçur Yaylası Otelleri Çamlıhemşin ilçesi Ayder Yaylası üzerinden gidilmektedir.Ayder yaylasından 13 km olup galer düzünden sola doğru giden yoldan çıkılıyor. Ayder yaylası bitince Galer'in Düzü'nü geçtikten sonra sola ayrılan yoldan devam edilerek ulaşılabilir. Bu yaylaya daha çok Hala'lılar (Güroluk Köyü) kullanmaktadırlar. Çeymakçur ile Palakçur birbirine çok yakın iki yayladır. Hemen hemen aynı özelliklere sahiptirler.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır