Çerkezköy Otelleri

En uygun Çerkezköy otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çerkezköy Otelleri

Genel Bilgi

İstanbul'a, Tekirdağ'dan daha yakın olmasına rağmen, bir Tekirdağ ilçesi Çerkezköy. Türkiye'deki önemli fabrikalara ev sahipliği yaptığı için Çerkezköy otellerinde iş amaçlı konaklamalara yoğun olarak rastlanıyor. Çerkezköy otellerinde, otelz.com üzerinden her bütçeye ve tarza uygun otelleri inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çerkezköy'd

Olimpos Butik Otel Çorlu

Merkezköyler / Çorlu / Tekirdağ
100 dönümlük yemyeşil bir alan içerisinde, etrafta atların dolaştığı, bembeyaz çitler ile çevrili, bir alanda yer almaktadır.

Hawthorn Suites by Wyndham Çerkezköy

Kapaklı / Çerkezköy / Tekirdağ
Hawthorn Suites by Wyndham Cerkezköy, Tekirdağ'da konaklama olanağı sunmaktadır. Bu otelin klimalı odaları düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı konaklama birimlerinde yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır.

Wyndham Çerkezköy

Çerkezköy / Tekirdağ
Wyndham Çerkezköy'ün konukları fitness merkezinde egzersiz yapabilir ve özel vücut bakımları öncesinde masaj odalarında veya taş yataklarda dinlenebilir.

Dağlı Suite Otel

Çerkezköy Merkez / Çerkezköy / Tekirdağ
Dağlı Suite Hotel sade ve modern çizgilerle dizayn edilmiş, rahat ve konforlu bir konaklama tesisidir.

Business Express Hotel

Kapaklı / Çerkezköy / Tekirdağ
Çerkezköy Business Hotels, Trakya'nın sanayi merkezi olan Çerkezköy ve Kapaklı OSB mevkiindeki mükemmel konumuyla iş veya tatil amaçlı seyahatleriniz için kolay erişim imkânı sağlıyor.

Golden Palas Hotel

Merkez / Çerkezköy / Tekirdag
Çerkezköy’de yepyeni bir hizmet; konforlu odalari, uluslararasi ve yerel lezzetler sunan restoranlari, son teknoloji donanimli toplanti salonlari ve tabii özel spa'sinda, misafirlerinin beklentilerine en üst düzeyde cevap veriyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çerkezköy Hakkında

Çerkezköy Otelleri

İstanbul'a, Tekirdağ'dan daha yakın olmasına rağmen, bir Tekirdağ ilçesi Çerkezköy. Türkiye'deki önemli fabrikalara ev sahipliği yaptığı için Çerkezköy otellerinde iş amaçlı konaklamalara yoğun olarak rastlanıyor. Çerkezköy otellerinde, otelz.com üzerinden her bütçeye ve tarza uygun otelleri inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Çerkezköy'de mutlaka görülmesi gereken yerleri, komşu ilçeler oluşturuyor. 2 kilometre mesafede bulunan Çorlu'yu ziyaret etmek, yapabileceğiniz en güzel gezilerden biri olur. Neşeli ve eğlenceli ilçe hayatına yakından tanıklık edebileceğiniz Çorlu'da tarihi açıdan büyük önem taşıyan kalıntıları görmek mümkün. Çorlu'da tarihi gezilerinizin yanına bir de Çerkezköy mutfağının sunduklarını eklerseniz, ağzınız güzel lezzetlerle tatlanacak demektir. Özellikle Höşmerim ve Dilber Dudağı'nın meşhur olduğu bölge, Türkiye'nin hızla kalabalıklaşan ilçelerinin başında geliyor. Çerkezköy otellerinde konaklamanız sırasında, ilçenin sunduğu, akıtma, pırasa böreği ve Tekirdağ köftesi gibi lezzetleri tatmayı da unutmayın. Bu lezzetlerin tamamı ülkemizde de nam salmış ve ziyaretçileri kendine çeken bir ilçe olmasını sağlamıştır.

Eğer yaz aylarında Çerkezköy'de konaklıyorsanız, mutlaka yapmanız gerekenlerden biri de Marmara Ereğlisi'ni ziyaret etmek olmalı. Harika doğası eşliğinde, rahatlayabileceğiniz, birbirinden harika manzaraları huzur içinde izleyebileceğiniz bir yer. Marmara Ereğlisi aynı zamanda Kuzey Marmara'nın en sevilen yerlerinden biri.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır