Cenab-ı Ahmet Paşa Camii Otelleri

En uygun Cenab-ı Ahmet Paşa Camii otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Cenab-ı Ahmet Paşa Camii Otelleri

Genel Bilgi

İç Cebeci’de Ulucanlar Caddesi üzerinde bulunan Cenab-ı Ahmet Paşa Camii kesme taş duvarlı, kubbeleri ile kurşun kaplı klâsik Osmanlı yapılarındandır. Kuzeydoğusunda Azimi Türbesi ve Cenab-ı Ahmet Paşa Türbeleri yer almaktadır. Cami, kitabesine göre Kanun-i Sultan Süleyman devrinde Ankara Beylerbeyliği yapmış olan Cenab-ı Ahmet Paşa tarafından 1565 -

Hotel Ankatra

Ulus / Altindağ / Ankara
Ankara'da faaliyet gösteren Hotel Ankatra, tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır. Otel şehir manzarasına ve bir terasa sahiptir. Konuklar restoranda servis edilen yemeklerin tadını çıkarabilir.

An Grand Hotel

Ulus / Altindağ / Ankara
An Grand Hotel, Ankara’nın en merkezi yerinde, tüm turistik yerlere yakın mesafede bulunup, geniş ve ferah odalarıyla siz değerli misafirlerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Grand Belli Hotel

Samanpazari / Altindag / Ankara
Otelimiz 40 odadan olusmaktadir. Odalarda; Wi-Fi, Lcd Tv, klima, minibar, gardrop,makyaj masasi, komidin, 24 saat sicak su,saç kurutma makinesi, buklet malzemeleri bulunmaktadir. Hacettepe Tip Hastanesi'ne, Ibni Sina Hastanesi'ne 5 dk.

Kale Hotel

Ulus / Altindağ / Ankara
Kale Otel; Başkentimiz Ankara'nın tam merkezinde; iş, turizm ve genel amaçlı konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışı ile, gelişen dünyanın değişen turizm ve konaklama beklentilerini öngörerek yerli ve yabancı rekabette örnek olma hedefi ile hizme

Ankara Efes Otel

Altindağ / Ankara
Ankara'nın tarihi Ulus semtinde merkezi konuma sahip olan Ankara Efes Otel, kentin kalbi Kızılay Meydanı'na 2 km. uzaklıktadır. Esenboğa Uluslararasi Havalimani'na ise yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır. Ankara şehir merkezine sadece 2 km. uzaklıktadır.

Ankara Santral Otel

Altindağ / Ankara
Santral Otel 1957'den beri hizmet vermektedir. Ankara'nın kalbinde olan tesisimiz 2001 den beri bizim bünyemizde. 20 yıllık otelcilik deneyimimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Cenab-ı Ahmet Paşa Camii Hakkında

Cenab-ı Ahmet Paşa Camii Otelleri İç Cebeci’de Ulucanlar Caddesi üzerinde bulunan Cenab-ı Ahmet Paşa Camii kesme taş duvarlı, kubbeleri ile kurşun kaplı klâsik Osmanlı yapılarındandır. Kuzeydoğusunda Azimi Türbesi ve Cenab-ı Ahmet Paşa Türbeleri yer almaktadır. Cami, kitabesine göre Kanun-i Sultan Süleyman devrinde Ankara Beylerbeyliği yapmış olan Cenab-ı Ahmet Paşa tarafından 1565 - 1566 tarihlerinde inşa ettirilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır