Yardım

Çekmeköy Otelleri

En uygun Çekmeköy otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

HMZ Luxury Hotel

Taşdelen, Çekmeköy, İstanbul
İstanbul'un parlayan yıldızı Çekmeköy Taşdelen'de bulunan otelimiz oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Zin D Sefin Aparts

Çok İyi
8.6
Çekmeköy Merkez, Çekmeköy, İstanbul
Zin D Sefin Aparts, toplamda 50 odalı 3 adet farklı apart daireleri olan aile tesisidir.
Çok İyi
8.6

Adess

Çok İyi
8.0
Çekmeköy Merkez, Çekmeköy, İstanbul
Orman manzaralı odaları ile Adess Otel, misafirlerine eşsiz bir manzaraya uyanma imkanı sunmanın yanında eşsiz mutfağı ile ziyafet şöleni de sunmaktadır. Odalarda, TV, Wi-Fi, saç kurutma makinesi ve havlu takımı bulunmaktadır.
Çok İyi
8.0

Zin D Home Alemdağ Suits

İyi
7.8
Alemdağ, Çekmeköy, İstanbul
Zin D Home Alemdağ, tüm konaklama birimlerinde düz ekran TV'li oturma alanı ve yemek alanı bulunmaktadır. Mutfak, bulaşık makinesi ve mikrodalga fırın ile donatılmıştır. Buzdolabı ve su ısıtıcısı da mevcuttur.
İyi
7.8

Zin D Home Çekmeköy

İyi
7.8
Çekmeköy, İstanbul
Zin D Home Çekmeköy, tüm konaklama birimlerinde düz ekran TV'li oturma alanı ve yemek alanı bulunmaktadır. Mutfak, bulaşık makinesi ve mikrodalga fırın ile donatılmıştır. Buzdolabı ve su ısıtıcısı da mevcuttur.
İyi
7.8

Çekmeköy

Çekmeköy, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan bir ilçesidir. Önceleri Ümraniye'ye bağlı bir belediye olan, 2009'da Ömerli, Alemdağ ve Taşdelen ilk kademe belediyelerinin tüzel kişiliklerinin sona ermesi ve bu belediyelere bağlı 17 mahalle ile 5 köyün katılmasıyla oluştu. İlçenin kuzeybatısında , kuzeydoğusunda Şile, güneybatısında , güneydoğusunda ise yer almaktadır. Bölgede yapılaşmanın hızla devam ettiği görülmektedir. Çekmeköy'de doğayla baş başa kalmak isteyenler için çok fazla sayıda koru alanı bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor