Çayırova Özel Boğaziçi Tıp Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Çayırova Özel Boğaziçi Tıp Merkezi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

2004 Yılı mayıs ayından itibaren Darıca, Gebze ve Çayırova bölgelerinde tüm branşlarda hizmet vermekte olan Özel Boğaziçi Hastanesi yönetimi, Özel Boğaziçi Tıp Merkezini uzun süren çalışmalar neticesinde Çayırovada açmıştır.27/05/2010 tarihinde Genel Cerrahi, İç hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Acil Servis Birimlerinde ta

Yalı Konak Butik Otel

Gölcük / Kocaeli /
Yalı Konak Butik Otel tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odaları ile hizmet vermektedir. Otelimiz 19 Oda ve 40 yatak kapasitesi ile sizlerin hizmetindedir.

Martı Otel

Gölcük / Kocaeli /
Martı Otel, Değirmendere'de konaklama olanağı sunan bir oteldir. Bu otel, ücretsiz WiFi sunmaktadır. Konaklama biriminde 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır. Oteldeki tüm odalarda gardırop ve düz ekran TV bulunmaktadır.

Saral Otel

Gölcük / Kocaeli /
Gölcük merkezde bulunan otelimiz, sahile sadece 800 metre mesafededir. Tesisimizde ücretsiz olarak Wi-Fi erişimi, günün 24 saati açık resepsiyon ve klimalı odalar mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Çayırova Özel Boğaziçi Tıp Merkezi Hakkında

2004 Yılı mayıs ayından itibaren Darıca, Gebze ve Çayırova bölgelerinde tüm branşlarda hizmet vermekte olan Özel Boğaziçi Hastanesi yönetimi, Özel Boğaziçi Tıp Merkezini uzun süren çalışmalar neticesinde Çayırovada açmıştır.27/05/2010 tarihinde Genel Cerrahi, İç hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Acil Servis Birimlerinde tam zamanlı olup Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin Cerrahi birimlerinde olarak hasta kabulüne başlamıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır