Çanakkale Asker Hastanesi Otelleri

En uygun Çanakkale Asker Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Asker Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Çanakkale Asker Hastanesi, 1871 yılında 18 Mart Tepesinde kurulmuş, 1919 yılında Jandarma Hastanesi yapılmış ve 1939 yılında 1000 yataklı hastane yapılarak 1’inci ve 2’nci kolorduya hizmet vermiştir. 1956 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı kuruluşuna alınan Çanakkale Asker Hastanesi 1983 yılında yeni binasına taşınmış ve 100 yataklı Deniz Hastanesi

Helen Troya Hotel Geyikli

Geyikli / Ezine
Troya Otel 41 odalı olup oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Çanakkale Kampüs Pansiyon

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
Tesisin tüm konaklama birimleri oldukça ferah ve aydınlıktır. Konforlu mobilyalar ile donatılmış tüm odalarda uydu yayınına sahip televizyon,klima,mini buzdolabı, çalışma masası, ortak mutfak kullanımı bulunmaktadır.

Büyük Truva Otel

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
Tarihin, kültürün ve doğanın iç içe olduğu Çanakkale İlinin 50 yıldır hizmet veren otellerinden birisi olan otelimizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız Huzur veren mimarisi,Boğazın görkemli güzelliği içindeki otelimiz, tecrübeli personeli il

Grand City Pansiyon

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale’nin merkezinde hizmet veren Grand City Pansiyon, ev konforunda tatil yapmak isteyenlere benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Akol Hotel

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
Otelimiz Avrupa ve Asya'yı birbirine bağlayan Çanakkale Boğazının muhteşem manzarasını en güzel biçimde size sunan bir konumdadır.Şehrin tam kalbinde olan otelimizde 135 standart ve 2 süit oda bulunmaktadır.

Çetinkaya Hotel

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale Feribot İskelesi'ne sadece 100 metre mesafede yer alan Çetinkaya Hotel, şehrin birçok ilgi çekici mekanına ve kumlu plajlara kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Asker Hastanesi Hakkında

Çanakkale Asker Hastanesi Otelleri Çanakkale Asker Hastanesi, 1871 yılında 18 Mart Tepesinde kurulmuş, 1919 yılında Jandarma Hastanesi yapılmış ve 1939 yılında 1000 yataklı hastane yapılarak 1’inci ve 2’nci kolorduya hizmet vermiştir. 1956 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı kuruluşuna alınan Çanakkale Asker Hastanesi 1983 yılında yeni binasına taşınmış ve 100 yataklı Deniz Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.10 Haziran 2005 tarihinde Çanakkale Asker Hastanesi olarak ismi değiştirilmiş ve halen hizmete devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır