Çanakkale Asker Hastanesi Otelleri

Çanakkale Asker Hastanesi otelleri, en uygun Çanakkale Asker Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Asker Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Çanakkale Asker Hastanesi, 1871 yılında 18 Mart Tepesinde kurulmuş, 1919 yılında Jandarma Hastanesi yapılmış ve 1939 yılında 1000 yataklı hastane yapılarak 1’inci ve 2’nci kolorduya hizmet vermiştir. 1956 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı kuruluşuna alınan Çanakkale Asker Hastanesi 1983 yılında yeni binasına taşınmış ve 100 yataklı Deniz Hastanesi

Apart İstanbul

Merkez‎ / Çanakkale
part İstanbul 2013 yılında inşa edilen, son deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış, yepyeni binası ve eşyaları ile binamızda öğretim süresi boyunca kız öğrencilerimizin, yaz dönemi boyunca siz değerli misafirlerimizin rahatlığı için hiçbir fedakârl

Çanakkale Kampüs Pansiyon

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
Tesisin tüm konaklama birimleri oldukça ferah ve aydınlıktır. Konforlu mobilyalar ile donatılmış tüm odalarda uydu yayınına sahip televizyon,klima,mini buzdolabı, çalışma masası, ortak mutfak kullanımı bulunmaktadır.

Büyük Truva Otel

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
arihin, kültürün ve doğanın iç içe olduğu Çanakkale İlinin 50 yıldır hizmet veren otellerinden birisi olan otelimizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız Huzur veren mimarisi,Boğazın görkemli güzelliği içindeki otelimiz, tecrübeli personeli i

Akol Hotel

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
Otelimiz Avrupa ve Asya'yı birbirine bağlayan Çanakkale Boğazının muhteşem manzarasını en güzel biçimde size sunan bir konumdadır.Şehrin tam kalbinde olan otelimizde 135 standart ve 2 süit oda bulunmaktadır.

Çetinkaya Hotel

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale Feribot İskelesi'ne sadece 100 metre mesafede yer alan Çetinkaya Hotel, şehrin birçok ilgi çekici mekanına ve kumlu plajlara kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Parion House Hotel

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
Parion House, şehrin tam kalbinde, eşsiz boğaz manzarasına sahip,27 odaya sahip butik otelidir. Beyazın ve mavinin buluştuğu şık tasarımlı odaları ile misafirleri için eşsiz hizmet kalitesi sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Asker Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Çanakkale Asker Hastanesi Hakkında

Çanakkale Asker Hastanesi Otelleri Çanakkale Asker Hastanesi, 1871 yılında 18 Mart Tepesinde kurulmuş, 1919 yılında Jandarma Hastanesi yapılmış ve 1939 yılında 1000 yataklı hastane yapılarak 1’inci ve 2’nci kolorduya hizmet vermiştir. 1956 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı kuruluşuna alınan Çanakkale Asker Hastanesi 1983 yılında yeni binasına taşınmış ve 100 yataklı Deniz Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.10 Haziran 2005 tarihinde Çanakkale Asker Hastanesi olarak ismi değiştirilmiş ve halen hizmete devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır