Çanakkale Adliyesi Otelleri

En uygun Çanakkale Adliyesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Adliyesi Otelleri

Genel Bilgi

Üç Oda Butik Apart Otel

Merkez‎ / Çanakkale
Üç Oda Butik Apart Otel, birbirinden farklı 3 apartı ile şehir gürültüsünden uzakta, sessiz, sakin, sade dizaynı ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Kispet Konak Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Ücretsiz WiFi ve bir restorana sahip, Konak Otel Çanakkale Saat Kulesi 100 metre, Çanakkale konaklama imkanı sunmaktadır. Tüm odalarda TV vardır. tesiste 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır.

Kervansaray Hotel Çanakkale

Güzelyalı / Çanakkale Merkez‎
Açık büfe sabah kahvaltı hizmetinin verildiği Kervan Restaurant (50 pax), rahatlatıcı yemyeşil ortamı ve tarihi havuzlu şadırvanı ile adeta şehrin içinde bir gizli bahçe havası estiren Kervan Bahçe (45 pax), tarihi lobby, ücretsiz kablosuz internet hizme

Anzac Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Antik Truva ve IDA (Kaz Dağları ) taş motifleriyle kaplanan yüzeyi ve kolonları, Truva Savaşlarını simgeleyen muhteşem sanat eserleri, Gelibolu Savaşını konu alan sanat çalışmaları, Gelibolu Savaşından günümüze kadar gelen bazı objelerin sergilendiği böl

Efe Can Otel & Cafe

Merkez‎ / Çanakkale
Efe Can Otel & Cafe, sade ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır

Hotel Kale 17

Merkez‎ / Çanakkale
2020 yılı içinde kurulan Hotel Kale 17, 20 odası ile butik konseptte hizmet vermektedir. Otelimiz Çanakkale'nin en gözde yerlerinden ve turizm açısından yerli ve yabancı turistlerin çokça ziyaret ettiği Kordon'da yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Adliyesi Hakkında

Çanakkale Adliyesi Otelleri Çanakkale Deniz Müzesi yanında bulunan Çanakkale Adliyesi boğazın hemen yanında tarihi mekanlara yakınlığı ile bölgedeki diğer mahkemelerden farklı ve büyük bir adliyedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır