Caferağa Spor Salonu Otelleri

En uygun Caferağa Spor Salonu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Caferağa Spor Salonu Otelleri

Genel Bilgi

Caferağa Spor Salonu, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde Bahariye semti Sakız Sokağı'nda bulunan ve basketbol başta olmak üzere her türlü salon sporuna hizmet veren spor salonu. 1980 yılında açılan spor salonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından işletiliyor. 1.500 kişilik salonu Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı tak

The Lima Suites Kadiköy

Kadıköy Merkez / Kadıköy
The Lima Suites Kadiköy toplam 8 odadan oluşmaktadır.

Mavi Takım

Osmanağa / Kadiköy / İstanbul
Mavi Takım, toplam 8 odalı butik bir işletmedir. İstanbul Anadolu Yakası'nın eğlence, kültür ve iş merkezi Kadıköy'de yer almaktadır.

Blue Tower Suit

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Tesisimiz, toplamda 10 adet odadan oluşmaktadır. 4 adet suit oda, 4 adet comfort oda ve 1 adet 1+1 hidrojen masajlı jakuzili suit daire'den oluşmaktadır.

Khalkedon Hotel Istanbul

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Khalkedon Hotel Istanbul'daki tüm odalar binanın mimarisine sadık kalınarak, modern rahatlıklarla dekore edilmiştir. Hepsi merkezi ısıtmalı ve klimalıdır. Tüm odalarda mini-bar, uydu kanallı, lcd TV, okuma lambaları ve kendine ait banyosu bulunmaktadır.

Yelken Suite

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Yelken Suite, dairemiz merkezi konumda olup, eviniz konforunda ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek tüm eşyalar mevcuttur.

Sarnıç Meyhane & Butik Otel

Merkez / Kadiköy / İstanbul
İstanbul’un merkezi Kadiköy’de çarşının yani yaşamın orta yerinde, bahçeden ve ana yoldan girişi olan bu Rum evi; tam 142 yıldır aynı havayı solumaya, şimdilerde Sarnıç Merhane ve Butik Otel olarak farklı hayatlara şahit olmaya devam ediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Caferağa Spor Salonu Hakkında

Caferağa Spor Salonu Otelleri Caferağa Spor Salonu, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde Bahariye semti Sakız Sokağı'nda bulunan ve basketbol başta olmak üzere her türlü salon sporuna hizmet veren spor salonu. 1980 yılında açılan spor salonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından işletiliyor. 1.500 kişilik salonu Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı takımı kullanıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır