Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 40 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 9.Şubat.1991 yılında Köy Hizmetleri İl Müdürlüğünün Toprak Mahsulleri Laboratuarı olarak kullanılan binada Bursa Diş Hastanesi adı altında 10 yataklı olarak hizmete başlamıştır.15 Diş hekimi açılan Bursa Diş Hastanesinin kapasitesinin zaman içerisinde yetersiz kalmasından dolayı 1. ek bina projesi 1997 yılında hayata

Onuncu Köy Hotel Bursa

Yildirim / Bursa /
Onuncu Köy Hotel'in klimalı odaları sıcak renklerle ve zarif ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. Tüm odalarda kablo TV, wi-fi. ve ücretsiz otopark imkanları mevcuttur.

Yesil Butik Hotel

Yildirim / Bursa /
Yeni yapilan binamiz, sehir merkezi'nde bulunan konumuyla misafirlerimize hizmet vermektedir.

Kule Hotel Bursa

Yildirim / Bursa /
Bursa’da, Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi’ne 2,2 km mesafede yer alan Kule Hotel’de bahçe, sigara içilmeyen odalar ve ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur. Tesis, Türk ve İslam Sanatları Müzesi, Yeşil Türbe ve Yeşil Camii yakınındadır.

Setbaşı Hotel

Yildirim / Bursa /
Bursa şehir merkezinde hizmet veren Setbaşı Hotel, ekonomik konaklama düşünen misafirlerimiz için idael bir seçenek.Tesisin şehir merkezinde olması, size bir çok noktaya kolay erişim sağlamaktadır.

Güner Hotel

Yildirim / Bursa /
Odalarimizda Konaklama Hizmetleri vermekteyiz. Otopark-Ücretsiz Wifi -Banyo-Klima-Televizyon vardir..

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 9.Şubat.1991 yılında Köy Hizmetleri İl Müdürlüğünün Toprak Mahsulleri Laboratuarı olarak kullanılan binada Bursa Diş Hastanesi adı altında 10 yataklı olarak hizmete başlamıştır.15 Diş hekimi açılan Bursa Diş Hastanesinin kapasitesinin zaman içerisinde yetersiz kalmasından dolayı 1. ek bina projesi 1997 yılında hayata geçirilmiştir. 1999 yılında Sağlık Bakanlığı’nın genelgeleri ile Bursa Diş Hastanesi ismimiz Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak değiştirilmiştir.Merkezimizde 10’u uzman olmak üzere, 105 Diş Hekimi, 41 Hemşire, 23 Diş Teknisyeni, Diğer Personel 39, VHKİ(Firma) 81, Temizlik Personeli(Firma) 44, Teknik Destek Personeli 6 ve Özel Güvenlik Görevlisi(Firma) 17 kişi olmak üzere toplam 356 personelimiz görev yapmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır