Yardım

Bulancak Otelleri

En uygun Bulancak otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Başoğlu Bulancak Otel

İyi
7.9
Bulancak, Giresun
Sahile sadece 50 metre uzaklıkta bulunan Başoğlu Bulancak Hotel, Giresun'un Bulancak İlçesi'nde yer almaktadır. Otelin terasındaki restoranda yerel lezzetler servis edilmektedir.
İyi
7.9

Hotel Avcı

Normal
3.0
Bulancak, Giresun
Giresun'un küçük ve şirin ilçesi Bulancak'ta bulunan Hotel Avcı; sakin ve huzurlu konumu ile harmanladığı kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerine avantaj sağlıyor.
Normal
3.0

Bulancak Elit Otel Giresun

İyi
7.3
Bulancak, Giresun
2013 yılında beridir hizmet vermekte olan otelimiz, müşterilerimizin memnuniyeti için elinden gelen gayreti göstermekte ve değerli müşterilerimize daha mutlu edebilmek için elinden gelen hizmetleri sunmakta sizlerin evinizi aratmamaktadır.
İyi
7.3

Işık Otel Giresun

Merkezköyler, Bulancak, Giresun
Isik Aparts'da deniz ve doğa manzaralı odalardan deniz manzarası eşliğinde konaklama ve dinlenme Karadeniz Sahil Yolu üzerinde odalarda klima kablo TV, Wi-Fi su ısıtıcısı çay ve kahve imkanı mevcuttur.

Otel 28

Müthiş
9.8
Bulancak, Giresun
Otel 28, Giresun'un Bulancak İlçesi'ndedir. Toplam 25 odadan oluşmaktadır.
Müthiş
9.8

Bulancak

Bektaş Yaylası görülmeğe değer bir yerdir. İlçeyi, yabancı turistlerden ziyade, yerliler ziyaret etmektedir. Karadeniz Sahil Yolu ile birlikte kıyı şeridinin yapılarak yeşillendirilmesi, ilçeye ek bir güzellik ve özellik kazandırmış olup, bunun sonucunda yerli ziyaretçi sayısında artış görülmektedir. Yine yaz mevsiminde deniz sahillerinin birçok yerinden denize girilebilir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor