Bozuk Kilisesi Otelleri

Bozuk Kilisesi otelleri, en uygun Bozuk Kilisesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bozuk Kilisesi Otelleri

Voxx Marmaris Beach Resort

Hisarönü / Marmaris / Muğla
Marmaris’in yeni yüzü olan tesis, palmiye ağaçları, yeşil dağlar ve masmavi denizlerle çevrili bir atmosferde unutulmaz anılar biriktirmeniz için olanak sunuyor.

Ela Otel Hisarönü

Hisarönü / Marmaris / Muğla
Otelimiz zemin kat, 1 nci kat ve teras katından ibarettir.

Kenan Bay Boutique Hotel

Hisarönü / Marmaris / Muğla
1987 yılından günümüze, Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, Hisarönü Körfezi’ne adını veren, Türkiye’nin yüzölçümü olarak en büyük köyü olma özelliğini taşıyan Hisarönü Köyü’nde, bir aile işletmesi olarak konaklama ve restoran hizmeti vermekteyiz.

Kaptanköy Butik Hotel

Orhaniye / Marmaris / Muğla
1986 yılında kurulan Kaptanköy, aile işletmesidir. Sessiz, sakin, huzurlu bir tatil için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz

Evcan Motel

Marmaris / Muğla
Orhaniye'nin huzurlu bir bölgesinde yer alan Evcan Motel'in bahçesi ve terası vardır. Tüm odalarda mobilyalı bahçe, deniz ve doğa manzarası sunan bir balkon mevcuttur. Sahildeki ücretsiz şemsiye ve şezlonglardan yararlanabilirsiniz.

Albatros Beach Butik Otel

Orhaniye / Marmaris / Muğla
Kargaşa ve kalabalıktan hareketli temponun dışında deniziyle doğasıyla baş başa tatil yapabilirsiniz. Huzur, sakinlik arıyorsanız, çok doğru adres. Ailece kalabilir, samimi ortamda ağırlanabilirsiniz. Misafirperver bir aile işletmesidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bozuk Kilisesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Bozuk Kilisesi Hakkında

Bozuk Kilisesi Otelleri Muğla'nın Marmaris ilçesinde, gözde turizm merkezlerinden Selimiye Köyü’nden teknelerle gidilen Kameriye Adası’nda bulunan ve halk arasında ‘Bozuk Kilise’ denilen 1800 yıllık Ortodoks kilisesi onarım çalışmalarından sonra turizme açılacaktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır