Botanik Park Otelleri

Botanik Park otelleri, en uygun Botanik Park otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Botanik Park Otelleri

Genel Bilgi

Cinnah Caddesi' yle Çankaya Caddesi’ nin çevrelediği vadide iki yamacı nadide çiçeklerle bezenmiş bu parkın ortasında bir havuz ve çiçek serası bulunmaktadır. Botanik Parkı, 65 bin metrekarelik bir alanı kapsamaktadır. Hemen yanında bulunan Atakule' den bakıldığında da ayrı bir güzellik sergileyen Botanik Parkı' nın içinde dünyanın değişik bölgelerind

Animos Suit Otel

Dikmen / Çankaya / Ankara
TESİSİMİZ EN İNCE AYRINTISINA KADAR MİSAFİRLERİMİZİN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA TASARLANMIŞ VE DİZAYN EDİLMİŞTİR. ODALARIMIZDA KONAKLAMA YAPACAĞINIZ SÜRE İÇERİSİNDE İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK TÜM EKİPMANLAR MEVCUTTUR.

King Hotel Çankaya

Merkez / Çankaya / Ankara
Kızılay semtine arabayla sadece 10 dakikalık mesafede yer alan King Hotel Çankaya, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalara ev sahipliği yapmaktadır. Otel bünyesinde açık havuz bulunmaktadır.

Hotel Midi

Çankaya / Ankara
Ünlü is ve kültür merkezi Çankaya ilçesinde yer alan bu otel, ferah konaklama birimleri ve birinci sinif hizmet sunmaktadir. Lüks bir is oteli olan Hotel Midi Ankara pek çok simgesel yapi, sirket, elçilik ve devlet dairesinin yakinindadir.

Grand Work Hotel

Çankaya / Ankara
Grand Work Hotel merkezi isitma ve ücretsiz Wi-Fi ile donatilmis modern odalara ev sahipligi yapmaktadir. Otel bünyesinde kapali havuz bulunmaktadir. Grand Work Hotel'in odalari parke ve hali zeminlere sahiptir.

CK Farabi Hotel

Merkez / Çankaya / Ankara
CK Farabi Otel kaliteli, kusursuz hizmetiyle sizi memnun edecek ve merkezi konumuyla öncelikli tercihiniz olacaktır.

Niza Park Otel

Merkez / Çankaya / Ankara
Ankara nın merkezi noktalarından Çankaya da yer alan Niza Park Otel Ankara, avantajlı lokasyonu ile misafirlerine rahat bir konaklama fırsatı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Botanik Park Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Botanik Park Hakkında

Botanik Park Otelleri Cinnah Caddesi' yle Çankaya Caddesi’ nin çevrelediği vadide iki yamacı nadide çiçeklerle bezenmiş bu parkın ortasında bir havuz ve çiçek serası bulunmaktadır. Botanik Parkı, 65 bin metrekarelik bir alanı kapsamaktadır. Hemen yanında bulunan Atakule' den bakıldığında da ayrı bir güzellik sergileyen Botanik Parkı' nın içinde dünyanın değişik bölgelerinde yetişen bitkileri de görmek mümkündür. Parkın içindeki yürüyüş parkuru da, hem yeşili, hem yürümeyi sevenler için ideal bir mekan oluşturur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır