Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi Otelleri

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi otelleri, en uygun Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi,1995 yılında İzzet Baysal Vakfı tarafından hizmete açılmıştır.Toplam 10.500 metrekarelik alana sahip olan Merkez de,Mavi Salon,Pembe Salon,Turuncu Salon,Bale ve Halk Dansları Çalışma Salonu,Sergi Salonu,Toplantı Salonu,Müzik Hazırlık Odası bölümleri bulunmaktadır.Ayrıca 1200 kişi kapasitesi ile hizme

Aydogdu Suit

Merkez / Bolu
Tüm dairelerimiz dogal gazli olup 24 saat sicak su, kapali otopark hizmetimiz vardir. Sinirsiz Wi-Fi mevcuttur.

Bolu City Otel

Merkez / Bolu
Bolu City Otel'de açık büfe kahvaltı hizmeti verilmekte olup, kapalı otopark mevcuttur. 24 saat oda servisi hizmeti ve otel içerisinde mini market mevcuttur.

Matışlar Konağı Butik Otel

Merkez / Bolu
Huzurlu ve tarih kokan bir deneyim...

Bolu Suit Otel

Merkez / Bolu
Modern tarzda döşenmiş 28 adet konforlu odası, 70 kişilik modern şekilde döşenmiş restoranımızda sabah kahvaltılarınızı eşsiz bir keyfe dönüştürmek için açık büfe kahvaltı olarak hizmetinizdedir.

Özkanlar Apart

Merkez / Bolu
Bolu'daki eviniz 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kendinden mutfaklı daireler 2,3,4,5,6 ve 8 kişi kapasiteledir.

Soylu Otel Bolu

Merkez / Bolu
runlar ve çözümlerle dolu iş hayatının beraberinde getirdiği Stresli iş hayatının koşturmacası içerisinde, nerde konaklayayım sorusundan kurtulmanız için modern ve konforun birleştiği tarzda döşenmiş, ulaşım ve park sıkıntısı olmayan Şehir merkezi ve

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi Hakkında

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi Otelleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi,1995 yılında İzzet Baysal Vakfı tarafından hizmete açılmıştır.Toplam 10.500 metrekarelik alana sahip olan Merkez de,Mavi Salon,Pembe Salon,Turuncu Salon,Bale ve Halk Dansları Çalışma Salonu,Sergi Salonu,Toplantı Salonu,Müzik Hazırlık Odası bölümleri bulunmaktadır.Ayrıca 1200 kişi kapasitesi ile hizmete açılan Merkezi Amfi bulunmaktadır.Amfi derslik amacı ile de kullanılmaktadır.Amfi,Merkezi Amfi'de 600 kişilik bir başka büyük amfi, bu amaca uygun olarak hizmet vermektedir. 600 kişilik amfi, 100 kişilik ve 200 kişilik dört ayrı salona dönüştürülecek şekilde modüller olarak tasarlanmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır