Yardım

Ortakent Otelleri

En uygun Ortakent otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Palmiye Tepesi Bodrum Butik Otel

Ortakent, Bodrum, Muğla
Palmiye Tepesi 8 lüks misafir odası ile sizlere üst düzey rahatlık ve konfor sunacaktır. Dekorasyon anlayışı size bir yandan evinizin sıcaklığını hissettirirken, diğer yandan odalar ve diğer tüm alanları doğa ile iç içe olma imkanı sağlayacaktır.

Bodrum Ortakent BD467

Ortakent, Bodrum, Muğla
Bu muhteşem özel yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum - Ortakent bölgesinde 2.500 m² arazi içinde olup gürültüden uzak ama Ortakent/Yahşi'nin mavi bayraklı plajına ve restoranlara ayrıca Yalıkavak’a araç ile sadece 5 dakikalık mesafededir.

Bodrum Ortakent BD409

Ortakent, Bodrum, Muğla
Bu muhteşem özel yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum - Ortakent beldesinde yer almakta olup 230 m² toplam brüt alana sahiptir.

Ortakent Villa BD410

Ortakent, Bodrum, Muğla
Bu muhteşem, özel yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum - Ortakent beldesinde 6.000 m² arazi içinde olup gürültüden uzak ama Ortakent/Yahşi'nin mavi bayraklı plajına ve restoranlara araç ile sadece 5 dakikalık mesafede yer alır.

Bodrum Ortakent BD204

Ortakent, Bodrum, Muğla
Bu muhteşem günlük kiralık yazlık daire, Bodrum / Ortakent bölgesinde yeşillikler içinde küçük ve şirin bir site içinde bulunmaktadır. Yazlık, ortakent plajına 300 metre mesafede olup düzayaktır. Sitede ortak kullanımda yüzme havuzu vardır.

Bodrum Ortakent BD255

Ortakent, Bodrum, Muğla
Bodrum'un en güzel ve nezih koylarından Ortakent bölgesinde, denize sıfır konumu ve 7.000 m² yeşil alanı ile bu residence yazlık tatil evleri, siz değerli misafirlerine yeşil ve maviyi birlikte yaşayabileceğiniz bir tatil vaat ediyor.

Celeste Bella Luxury Hotel & Spa

Çok iyi
8.8
Ortakent, Bodrum, Muğla
Yeni açılan butik otelimizde size modern ama samimi bir atmosferde konaklama, fine dining yemek ve birinci sınıf hizmet olanakları sunuyoruz. Lobiye bile uğramanıza gerek kalmadan özel yer altı otoparkımızdan, doğrudan odanıza asansörle çıkabilirsiniz.
Çok iyi
8.8

Marma Beach

Çok iyi
8.4
Ortakent, Bodrum, Muğla
Marma Beach, rahat odaları, keyifli bahçe ve plajıyla size geniş mekanlarda, ferah, sağlıklı bir tatil atmosferi sunuyor.
Çok iyi
8.4
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor