Yardım

Loading...
Sırala

Akropol Termal Sehir

Normal
5.5
Beypazari, Ankara
Tarihi ve görselliği ile Başkentin gözbebeği Beypazarı'nda 1.350.000 m² alan üzerine kurulan tesis, 7 etaptan oluşan Akropol Termal Şehir, Türkiye ve Avrupa'nın en büyük termal şehir projesidir. 816 daire konsepti ve 50.
Normal
5.5

Beypalas Hotel

Müthiş
9.0
Beypazari, Ankara
Ankara'nın Beypazarı ilçesinde şehir merkezinde yer alan otelimiz 3 DELUX oda, 12 DOUBLE oda ve 24 adet TRIPLE oda ile sabah kahvaltısı dahil konseptte hizmet vermektedir.
Müthiş
9.0

Konak Münsür

Çok iyi
8.9
Beypazari, Ankara
Konak Münsür, 5 odası ile oda & kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Çok iyi
8.9

Beypazarı İpekyolu Konağı

Çok iyi
8.3
Beypazari, Ankara
Beypazarı’nın en gözde ve en eski caddelerinden Eski hükümet caddesi üzerinde bulunan Beypazarı İpekyolu konağı’ndan tarihi sokaklara, sanat ve gezi alanlarına, tarihi camilere, türbelere yürüyerek ulaşabilirsiniz.
Çok iyi
8.3

Osmanlı Konakları

Çok iyi
8.4
Beypazarı, Ankara
Osmanlı Konakları 3 ayrı 250 ila 350 yıllık konaklardan oluşan toplam 19 odası ile hizmet vermektedir. Osmanlı Konakları Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından koruma altındadır. Aslına göre dekore ve restore edilmiştir.
Çok iyi
8.4

Beypazarı Vadi Butik Otel Cevizlibağ

Müthiş
9.8
Beypazarı, Ankara
Beypazarı Vadi Butik Otel Cevizlibağ, rustik yapısı, muhteşem manzarası ile misafirlerini ağırlamaktadır.
Müthiş
9.8

Beypazarı Ömer Ağa Konağı

Beypazarı, Ankara
Beypazarı Ömer Ağa Konağı, toplam 7 odalı butik bir işletmedir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Beypazarı

Ankara'nın ilçesi olan Beypazarı Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı'ya ev sahipliği yapmıştır günümüzde hala mimarisiyle tarihini yasatmaktadır, evleri 2 yada 3 katlı beton zemin üzere ağaçtan yada kerpiçler yapıları aynı ve birbirine yakın olması eski tarihden gelen sosyal yaşam samimiyet ve güveni gösteriyor. El işlemeciliği babadan oğula gelen sanat bölgede çok yaygın Gümüşü, bakırı, metali ipeğe o kadar güzel işliyorlarki sadece turiste yönelik değil bölge halkınada kalitesiyle hitab etmektedir bu ürünler yurtiçi ve yurtdışından yoğun taleb görmektedir. Bölgeye ulaşım Ankara'dan cok karayolu ve demiryolu ile çok kolaydır uzaklığı 95km dir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor