Yardım

Beypazarı Otelleri

En uygun Beypazarı otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Konak Münsür

Müthiş
9.3
Beypazari, Ankara
Konak Münsür, 5 odası ile oda & kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Müthiş
9.3

Beypalas Hotel

Müthiş
9.0
Beypazari, Ankara
Ankara'nın Beypazarı ilçesinde şehir merkezinde yer alan otelimiz 3 DELUX oda, 12 DOUBLE oda ve 24 adet TRIPLE oda ile sabah kahvaltısı dahil konseptte hizmet vermektedir.
Müthiş
9.0

Beypazarı İpekyolu Konağı

Çok iyi
8.0
Beypazari, Ankara
Beypazarı’nın en gözde ve en eski caddelerinden Eski hükümet caddesi üzerinde bulunan Beypazarı İpekyolu konağı’ndan tarihi sokaklara, sanat ve gezi alanlarına, tarihi camilere, türbelere yürüyerek ulaşabilirsiniz.
Çok iyi
8.0

Beypazarı

Ankara'nın ilçesi olan Beypazarı Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı'ya ev sahipliği yapmıştır günümüzde hala mimarisiyle tarihini yasatmaktadır, evleri 2 yada 3 katlı beton zemin üzere ağaçtan yada kerpiçler yapıları aynı ve birbirine yakın olması eski tarihden gelen sosyal yaşam samimiyet ve güveni gösteriyor. El işlemeciliği babadan oğula gelen sanat bölgede çok yaygın Gümüşü, bakırı, metali ipeğe o kadar güzel işliyorlarki sadece turiste yönelik değil bölge halkınada kalitesiyle hitab etmektedir bu ürünler yurtiçi ve yurtdışından yoğun taleb görmektedir. Bölgeye ulaşım Ankara'dan cok karayolu ve demiryolu ile çok kolaydır uzaklığı 95km dir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor