Yardım

Beypazarı Otelleri

Beypazarı otelleri için yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Loading...
Sırala

Konak Münsür

Müthiş
9.2
Beypazari, Ankara
Konak Münsür, 5 odası ile oda & kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Müthiş
9.2

Beypazarı İpekyolu Konağı

Çok İyi
8.1
Beypazari, Ankara
Beypazarı’nın en gözde ve en eski caddelerinden Eski hükümet caddesi üzerinde bulunan Beypazarı İpekyolu konağı’ndan tarihi sokaklara, sanat ve gezi alanlarına, tarihi camilere, türbelere yürüyerek ulaşabilirsiniz.
Çok İyi
8.1

Lagania As Otel

Çok İyi
8.8
Beypazari, Ankara
Lagania As Hotel'in tüm konaklama birimleri ferah bir şekilde dizayn edilmiştir. Klima birimlerde standart olarak bulunur. Odalarda vakit geçiren misafirler için LCD ekran uydu yayınına sahip TV konumlanmıştır.
Çok İyi
8.8

Akropol Termal Sehir

5.2
Beypazari, Ankara
Tarihi ve görselliği ile Başkentin gözbebeği Beypazarı'nda 1.350.000 m² alan üzerine kurulan tesis, 7 etaptan oluşan Akropol Termal Şehir, Türkiye ve Avrupa'nın en büyük termal şehir projesidir. 816 daire konsepti ve 50.
5.2

Beypalas Hotel

Müthiş
9.0
Beypazari, Ankara
Ankara'nın Beypazarı ilçesinde şehir merkezinde yer alan otelimiz 3 DELUX oda, 12 DOUBLE oda ve 24 adet TRIPLE oda ile sabah kahvaltısı dahil konseptte hizmet vermektedir.
Müthiş
9.0

Yaşayan Köy Müze Otel

Müthiş
9.7
Beypazari, Ankara
Yaşayan Köy, doğanın, geleneğin ve samimiyetin sarmaş dolaş olduğu bir yaşamı özleyenlerin hayallerinin ötesini vaat eden bir “müze otel”dir. Yaşayan Köy'de misafirlerimizin hizmetinde dokuz oda bulunmaktadır.
Müthiş
9.7

Beypazarı

Ankara'nın ilçesi olan Beypazarı Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı'ya ev sahipliği yapmıştır günümüzde hala mimarisiyle tarihini yasatmaktadır, evleri 2 yada 3 katlı beton zemin üzere ağaçtan yada kerpiçler yapıları aynı ve birbirine yakın olması eski tarihden gelen sosyal yaşam samimiyet ve güveni gösteriyor. El işlemeciliği babadan oğula gelen sanat bölgede çok yaygın Gümüşü, bakırı, metali ipeğe o kadar güzel işliyorlarki sadece turiste yönelik değil bölge halkınada kalitesiyle hitab etmektedir bu ürünler yurtiçi ve yurtdışından yoğun taleb görmektedir. Bölgeye ulaşım Ankara'dan cok karayolu ve demiryolu ile çok kolaydır uzaklığı 95km dir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor