Talimhane Otelleri

En uygun Talimhane otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Talimhane Otelleri

Genel Bilgi

Eresin Hotels Taxim Premier

Beyoğlu / İstanbul
telin parke zemin, LCD TV, DVD oynatıcı, kasa, minibar, çay & kahve seçenekleri, pantalon ütüsü ve özel tasarım jakuzili banyoları ile donatılmış 35 çift kişilik ve 32 ikiz yataklı toplamda 67 odası misafirlerimizin tüm isteklerine göre detayları d

Sv Business Hotel Taksim İstanbul

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
İstanbul`un cazibe merkezi Taksim bölgesinde bulunan SV Business Hotel, İstiklal Caddesi'nin canlı alışveriş ve gece hayatına 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.

LaresPark Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Otel, tam donanımlı bir spa ve fitness merkezi sunmaktadır. Otelin geniş konuk odalarında ücretsiz Wi-Fi internet erişimi mevcuttur.

Mineo Hotel

Taksim / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul'un Taksim bölgesinde konumlanmış Mineo Hotel, İstiklal Caddesi'nin hareketliliğine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Mineo Hotel Taksim, düz ekran TV ve klimayla donatılmış modern dekorasyonlu odalar sunmaktadır.

Ferman Hilal Hotel Taksim

Beyoğlu / İstanbul
Ferman Hilal Otel Talimhane oteller bölgesinde yer almaktadır. Otelde spa merkezi, sauna ve restaurant bulunmaktadır. Her oda LCD TV ile donatılmıştır. Odalarda özel banyo bulunmaktadır. Ferman Hilal Otel tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Avantgarde Hotel Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
İstanbul'un merkezinde Taksim Meydanın'da yer alan Avantgarde Hotel Taksim, düz ekran TV ve klimayla donatılmış modern dekorasyonlu odalar sunmaktadır. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır