Başiskale Sahili Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Başiskale Sahili Otelleri

Genel Bilgi

2006 yılında hizmete açılmış palmiye ağaçlarının gölgesinde yürüyüş alanları,gözlem evi, çocuk oyunları, kafeterya ve plajdan oluşan park alanıdır. Muhteşem bir körfez mazarasına sahip olan parka ulaşım tüm ilçelerden kalkan şehiriçi otobüsleriyle yapılabilir.Güneş, doğa, denizin bir arada olduğu boş vakitlerin değerlendirilebileceği bir gezi alanıdır

Saral Otel

Gölcük / Kocaeli /
Gölcük merkezde bulunan otelimiz, sahile sadece 800 metre mesafededir. Tesisimizde ücretsiz olarak Wi-Fi erişimi, günün 24 saati açık resepsiyon ve klimalı odalar mevcuttur.

Martı Otel

Gölcük / Kocaeli /
Martı Otel, Değirmendere'de konaklama olanağı sunan bir oteldir. Bu otel, ücretsiz WiFi sunmaktadır. Konaklama biriminde 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır. Oteldeki tüm odalarda gardırop ve düz ekran TV bulunmaktadır.

Yalı Konak Butik Otel

Gölcük / Kocaeli /
Yalı Konak Butik Otel tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odaları ile hizmet vermektedir. Otelimiz 19 Oda ve 40 yatak kapasitesi ile sizlerin hizmetindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Başiskale Sahili Hakkında

2006 yılında hizmete açılmış palmiye ağaçlarının gölgesinde yürüyüş alanları,gözlem evi, çocuk oyunları, kafeterya ve plajdan oluşan park alanıdır. Muhteşem bir körfez mazarasına sahip olan parka ulaşım tüm ilçelerden kalkan şehiriçi otobüsleriyle yapılabilir.Güneş, doğa, denizin bir arada olduğu boş vakitlerin değerlendirilebileceği bir gezi alanıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır