Bartın Şehir Merkezi Otelleri

Bartın şehir merkezi otellerinde en uygun fiyatları bulmak için hemen tıkla! Otelz.com ile ön ödemesiz rezervasyon yap, ödemeni otelde kaldıktan sonraya bırak.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bartın Merkez Otelleri

Genel Bilgi

Hotel Grand Astra

Merkez / Bartin
Bartın Grant Astra Hotel Hotel Astra’nın genel özellikleri Grant Astra Hotel’de Her Haftsonu canlı müzik yapılmaktadır.

Kemik Park Otel

Merkez / Bartin
Bartın Merkez'de havuz, Türk hamamı, sauna, restoran gibi bir çok ek hizmeti bulunan Kemikpark Otel 2018 Haziran ayında hizmete açılmış olup siz değerli müşterilerini en iyi şekilde ağırlamak için hazır durumdadır.

İnkum Sunset Hotel

Merkez / Bartin
İnkum Sunset Hotel; Bartın İnkumu’nda denizin ve göz alabildiğine uzanan kumsalın tadını çıkarmak isteyenler için konforlu bir tatil adresi olarak öne çıkıyor. Cennetten sakin bir köşe olan İnkumu Bartın şehir merkezi'ne 14 km.

Pırlanta Pansiyon

Bartın Merkez / Bartın
Pırlanta Pansiyon, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için misafirlerine keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor.

Çınar Elif Pansiyon

Bartın Merkez / Bartın
Bartın Şehir Merkezi'nde yer alan Çınar Elif Pansiyon, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için misafirlerine keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor.

Kirazlar Suite Hotel

Amasra / Bartin
Bartın'ın tarihi ve doğal güzellikler ile bezeli ilçesi Amasra da yer alan Kirazlar Suite Resort, misafirlerini eşsiz doğal manzaralar eşliğinde karşılıyor. Tesisin tümü orman ve deniz manzaralı olmak üzere çeşitli büyüklükte 98 odası bulunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bartın Merkez Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır