Balçova Kaplıcaları Otelleri

Bu yerdeki 3 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Balçova Kaplıcaları Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Balçova Kaplıcaları, Ege Bölgesi'nde, İzmir kentinin güneybatısında yer almaktadır.Diğer adı ile Agamemnon Kaplıcası olarak da bilinir.Hafif bikarbonatlı ve az tuzlu madensularından olan Balçova Kaplıcası şifalı sularının sıcaklığı 62°C'dir.Kaplıca ve Kür Merkezi içinde, 3 jakuzili termal havuz dahil toplam 6 adet termal havuz, 37 adet özel term

Balçova Termal Otel Health & Spa Club

Balçova Merkez / Balçova / İzmir /
lçova Termal Oteli ve bünyesindeki Kaplıca ve Kür Merkezi yetişmiş uzman ekibi, hijyeni, mimari yapısı, doğayla içiçe olan yerleşimi ve tedavi kapasitesi bakımından uluslararası standartları sağlayan Türkiye’nin en büyük Termal Otel ve Tedavi Merkezi

Plaza Hotel İzmir

Balçova Merkez / Balçova / İzmir /
Misafirlerini İzmir Balçova'da ağırlayan İzmir Plaza Hotel , sunduğu konfor ve olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor Zengin açık büfesiyle keyfinizi ikiye katlar. Bölgeye yakın alış veriş mekanları vardır .

Kaya İzmir Thermal & Convention

Balçova Merkez / Balçova / İzmir /
Yakın zamanda hizmete girmiş olan Kaya otel, İzmir'in Balçova ilçesinde yer almaktadır. Otel, bölgedeki en büyük termal kaplıca ve spa tesislerine, kapalı ve açık havuzlara ve iyi donanımlı bir spor salonuna sahiptir.

Ramada Encore by Wyndham İzmir

Balçova Merkez / Balçova / İzmir /
Ramada Encore İzmir, konuklarına restoran ve fitness merkezi sunmaktadır. Odaların çoğu deniz ve dağ manzaralıdır. Tesis bünyesindeki ücretsiz özel otoparktan yararlanabilirsiniz. Odalarda klima ve mini buzdolabı bulunur.

Wyndham Grand Izmir Özdilek

İnciraltı Açık Hava Tiyatrosu / Balçova / İzmir /
Modern ve zarif çizgilere sahip olmanın yanında deniz ve doğa manzarası sunan oda ve süitler, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlere, İzmir'de konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Balçova Kaplıcaları Hakkında

İzmir Balçova Kaplıcaları, Ege Bölgesi'nde, İzmir kentinin güneybatısında yer almaktadır.Diğer adı ile Agamemnon Kaplıcası olarak da bilinir.Hafif bikarbonatlı ve az tuzlu madensularından olan Balçova Kaplıcası şifalı sularının sıcaklığı 62°C'dir.Kaplıca ve Kür Merkezi içinde, 3 jakuzili termal havuz dahil toplam 6 adet termal havuz, 37 adet özel termal banyolarımız mevcuttur. Ayrıca tüm otel odaların hepsinde termal su kullanılmaktadır. İçildiğinde metabolizmada az etki gösteren bu madensularıyla banyo yapıldığında dolaşım hastalıkları ile ağrılı hastalıklar üzerinde olumlu etkisi olduğuna inanılır.İçerisinde konaklama da tesisleri de bulunduran Balçova Kaplıcalarına İzmir kent merkezinden kolayca ulaşılabilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır