Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Otelleri

En uygun Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hayat Işığı anlamına gelen Or-Ahayim hastanesi, 1898 yılında, idealist doktorların ve hayırseverlerin katkılarıyla, Sultan II. Abdülhamid’in fermanıyla küçük bir sağlık ocağı olarak kurulmuş. Or-Ahayim Hastanesi’nin temeli, evlere dağıtılan yardım kumbaraları, yurtdışına yapılan yardım çağrıları, balolar, piyesler, sokaklarda rozet satışı gibi çeşitli

Millennium İstanbul Golden Horn

Fatih / İstanbul
Otelin tüm odalarında su ısıtıcısı bulunmaktadır. Odaların özel banyosunda ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi vardır. Millennium İstanbul Golden Horn'un konaklama birimleri klima ve çalışma masasıyla donatılmıştır.

Emil House Apart Hotel

Balat / Fatih / Istanbul
Emil House Apart toplam 6 odali olup, oda ve kahvalti konseptinde hizmet vermektedir. Emil House Apart tarihi yarimadada Balat semtindedir. Kilisler, camiler, Rum Fener Patrikhanesi gibi bölgenin atrihi ve turistik mekanlarina yürüme mesafesindedir.

Hotel Golden Gate Topkapi

Topkapi / Fatih / Istanbul
Topkapi-Ulubatli Metro Istasyonu'na yalnizca 300 metre mesafedeki otelimiz, tarihi yarimadada elverisli bir konuma sahiptir. Otelde ücretsiz Wi-Fi erisimi ve 24 saat açik resepsiyon vardir.

Gen Suites Cibali

Balat / Fatih / İstanbul
İstanbul'da Süleymaniye Camii'ne 1,3 km., Galata Kulesi'ne ise 1,4 km. uzaklıkta yer alan Gen Suites Cibali, bahçe, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve arabayla gelen konuklar için ücretsiz özel park yeri sunmaktadır.

Gen Plus

Balat / Fatih / İstanbul
Gen Plus Hotel, toplamda 10 odalı konaklama tesisidir.

New Fatih Hotel

Topkapi / Fatih / İstanbul
Fatih'te yer alan New Fatih Hotel, restoran ve klimalı odalar sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlayan tesisin resepsiyonu 24 saat açıktır. Tüm odalar düz ekran uydu TV, telefon ve minibar ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Hakkında

Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Otelleri Hayat Işığı anlamına gelen Or-Ahayim hastanesi, 1898 yılında, idealist doktorların ve hayırseverlerin katkılarıyla, Sultan II. Abdülhamid’in fermanıyla küçük bir sağlık ocağı olarak kurulmuş. Or-Ahayim Hastanesi’nin temeli, evlere dağıtılan yardım kumbaraları, yurtdışına yapılan yardım çağrıları, balolar, piyesler, sokaklarda rozet satışı gibi çeşitli faaliyetlerle toplanan 11 bin altınla atılmış, hastanenin inşaatı iki yılda bitirilmiş. İnşa edilen binaların ikisi günümüzde halen kullanılmaktadır. Üçüncü bina 2004’te, yerine yenisi yapılmak üzere yıkılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır