Balabanbey Kalesi Otelleri

Bu yerdeki 38 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Balabanbey Kalesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Bursa’da 1303 yılında Osman Gazi tarafından yaptırılmış olan ve Osmanlı’nın Bursa’da yaptırdığı ilk eser olarak bilinen tarihi kaledir. Kale adını Osman Bey’in ünlü komutanlarından birisi olan Balaban Bey’den alır. Balabanbey Kalesi, Bursa Yıldırım Belediyesi sınırları içinde Mollaarap Mahallesi’nde yer alır.Harap durumdaki kalenin restrorasyon 200

Kule Hotel Bursa

Yildirim / Bursa /
Bursa’da, Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi’ne 2,2 km mesafede yer alan Kule Hotel’de bahçe, sigara içilmeyen odalar ve ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur. Tesis, Türk ve İslam Sanatları Müzesi, Yeşil Türbe ve Yeşil Camii yakınındadır.

Güner Hotel

Yildirim / Bursa /
Odalarimizda Konaklama Hizmetleri vermekteyiz. Otopark-Ücretsiz Wifi -Banyo-Klima-Televizyon vardir..

Yesil Butik Hotel

Yildirim / Bursa /
Yeni yapilan binamiz, sehir merkezi'nde bulunan konumuyla misafirlerimize hizmet vermektedir.

Setbaşı Hotel

Yildirim / Bursa /
Bursa şehir merkezinde hizmet veren Setbaşı Hotel, ekonomik konaklama düşünen misafirlerimiz için idael bir seçenek.Tesisin şehir merkezinde olması, size bir çok noktaya kolay erişim sağlamaktadır.

Onuncu Köy Hotel Bursa

Yildirim / Bursa /
Onuncu Köy Hotel'in klimalı odaları sıcak renklerle ve zarif ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. Tüm odalarda kablo TV, wi-fi. ve ücretsiz otopark imkanları mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Balabanbey Kalesi Hakkında

Bursa’da 1303 yılında Osman Gazi tarafından yaptırılmış olan ve Osmanlı’nın Bursa’da yaptırdığı ilk eser olarak bilinen tarihi kaledir. Kale adını Osman Bey’in ünlü komutanlarından birisi olan Balaban Bey’den alır. Balabanbey Kalesi, Bursa Yıldırım Belediyesi sınırları içinde Mollaarap Mahallesi’nde yer alır.Harap durumdaki kalenin restrorasyon 2005 yılı içinde başlamış ve 6 Nisan 2006’daki Bursa’nın Fethi Şenlikleri’nde ziyarete açılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır