Azize Catherine Şapeli Otelleri

Bu yerdeki 78 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Azize Catherine Şapeli Otelleri

Genel Bilgi

Karanlık Kilise ile Çarıklı Kilise arasında yer alan Azize Catherine Şapeli'nde, hem narteks, hem de naos serbest haç planlı, merkezi kubbelidir; haç kolları beşik tonozlu ve apsis templonludur. Narteks zemininde mezar bulunmaktadır. O dönemde kilise ve şapeller sponsorlar tarafından bağışlarla yaptırılır. Bu şapel; Anna adında bir bağışçı tarafından,

Kismet Cave House

Göreme / Nevşehir /
Kapadokya, Göreme kasabamızın tam kalbinde yer alan, tamamiyle romantik butik otelimiz, Kismet Cave House'a hoş geldiniz. Kapadokya'da konaklamak için Kismet Cave House, cazibeli ve sıcak ortamı ile sizin için en doğru seçim.

İn Stone House

Çavuşin / Kapadokya,Nevşehir /
Otelimiz Kapadokya Göreme Milli Parkı içerisinde bulunmaktadır. Kapadokya'nın en güzel şapkalı peri bacalarına yürüyüş mesafesindedir. Kapadokya'nın eşsiz güzellikleri içerisinde bulunan Çavuşin Köyünde 1986 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Azize Catherine Şapeli Hakkında

Karanlık Kilise ile Çarıklı Kilise arasında yer alan Azize Catherine Şapeli'nde, hem narteks, hem de naos serbest haç planlı, merkezi kubbelidir; haç kolları beşik tonozlu ve apsis templonludur. Narteks zemininde mezar bulunmaktadır. O dönemde kilise ve şapeller sponsorlar tarafından bağışlarla yaptırılır. Bu şapel; Anna adında bir bağışçı tarafından, birçok öğrenciye Hristiyanlığı öğretmiş olduğu söylenen Azize Catherine için yaptırılmış.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır