Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Otelleri

Bu yerdeki 24 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Otelleri

Genel Bilgi

1995 yılında tabiat parkı olarak ilan edilmiştir.Ayvalık Adaları Tabiat Parkı alanı, Marmara ile Ege coğrafik bölgelerinin birleşme noktasında yer almakta olup, Balıkesir İli Ayvalık İlçesi sınırların da kalmaktadır. Ayvalık - Balıkesir arası yaklaşık 144 km'dir.Ayvalık'a geldikten sonra Ayvalık adaları'nın en büyüğü olan Alibey adası'na karayolu ulaş

Bıyıklı Beach Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir /
Bıyıklı Pansion, Cunda Adası'nın gözlerden uzak bir koyunda, manastırlarla çevrili bir tabiat parkında yer almaktadır. Yunan mimarisi ile dekore edilmiş olan pansiyon, güzel yeşil bir bahçe ve iskeleli özel plajı ile hizmetinizdedir.

Cunda Battalos Küçük Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir /
Sahile sadece 250 metre uzaklıkta yer alan Cunda Battalos Küçük Hotel, Cunda Adası'nın merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otel düz ekran uydu TV, ücretsiz Wi-Fi ve klima ile donatılmış odalara ev sahipliği yapmaktadır.

Cunda Sır Otel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir /
 

Cunda Marina Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir /
Butik standartlardaki odaları, Doğa ile içiçe ortamı ile Cunda Adası merkezine yürüme mesafesinde yer alan, Cunda Marina Hotel Ada'nın en güzel konuma sahip hoteli.

Club Rainbow

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir /
Rainbow Tatil Köyümüz Kazdağı manzaralı Alibey (Cunda) Adası'nda denize sıfır konumdadır. Otelimizin önünde plaj mevcuttur. Derinlik yüz metreye kadar 160cm'yi geçmemektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Hakkında

1995 yılında tabiat parkı olarak ilan edilmiştir.Ayvalık Adaları Tabiat Parkı alanı, Marmara ile Ege coğrafik bölgelerinin birleşme noktasında yer almakta olup, Balıkesir İli Ayvalık İlçesi sınırların da kalmaktadır. Ayvalık - Balıkesir arası yaklaşık 144 km'dir.Ayvalık'a geldikten sonra Ayvalık adaları'nın en büyüğü olan Alibey adası'na karayolu ulaşımını olası kılan bir bağlantı vardır. Adaya bu yolu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır