Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Otelleri

Ayvalık Adaları Tabiat Parkı otelleri, en uygun Ayvalık Adaları Tabiat Parkı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Otelleri

Genel Bilgi

1995 yılında tabiat parkı olarak ilan edilmiştir.Ayvalık Adaları Tabiat Parkı alanı, Marmara ile Ege coğrafik bölgelerinin birleşme noktasında yer almakta olup, Balıkesir İli Ayvalık İlçesi sınırların da kalmaktadır. Ayvalık - Balıkesir arası yaklaşık 144 km'dir.Ayvalık'a geldikten sonra Ayvalık adaları'nın en büyüğü olan Alibey adası'na karayolu ulaş

Bıyıklı Beach Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Bıyıklı Pansion, Cunda Adası'nın gözlerden uzak bir koyunda, manastırlarla çevrili bir tabiat parkında yer almaktadır. Yunan mimarisi ile dekore edilmiş olan pansiyon, güzel yeşil bir bahçe ve iskeleli özel plajı ile hizmetinizdedir.

Cunda Rota SeaSide

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Ayvalık’ın tarihi sokaklarıyla ünlü, huzurlu tatil adresi Cunda’da hizmet veren Cunda Rota Seaside, açık havuzu ve özel plajıyla, geniş dinlenme alanları, bahçesi, özel odaları ile sizlere konforlu, huzurlu, mutlu bir tatil sunmak için dizayn edilmiştir.

Cunda Battalos Küçük Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Sahile sadece 250 metre uzaklıkta yer alan Cunda Battalos Küçük Hotel, Cunda Adası'nın merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otel düz ekran uydu TV, ücretsiz Wi-Fi ve klima ile donatılmış odalara ev sahipliği yapmaktadır.

Cunda Sır Otel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
 

Cunda Marina Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Butik standartlardaki odaları, Doğa ile içiçe ortamı ile Cunda Adası merkezine yürüme mesafesinde yer alan, Cunda Marina Hotel Ada'nın en güzel konuma sahip hoteli.

Club Rainbow

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Rainbow Tatil Köyümüz Kazdağı manzaralı Alibey (Cunda) Adası'nda denize sıfır konumdadır. Otelimizin önünde plaj mevcuttur. Derinlik yüz metreye kadar 160cm'yi geçmemektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Hakkında

Ayvalık Adaları Tabiat  Parkı Otelleri 1995 yılında tabiat parkı olarak ilan edilmiştir.Ayvalık Adaları Tabiat Parkı alanı, Marmara ile Ege coğrafik bölgelerinin birleşme noktasında yer almakta olup, Balıkesir İli Ayvalık İlçesi sınırların da kalmaktadır. Ayvalık - Balıkesir arası yaklaşık 144 km'dir.Ayvalık'a geldikten sonra Ayvalık adaları'nın en büyüğü olan Alibey adası'na karayolu ulaşımını olası kılan bir bağlantı vardır. Adaya bu yolu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır