Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Otelleri

En uygun Ayvalık Adaları Tabiat Parkı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Otelleri

Genel Bilgi

1995 yılında tabiat parkı olarak ilan edilmiştir.Ayvalık Adaları Tabiat Parkı alanı, Marmara ile Ege coğrafik bölgelerinin birleşme noktasında yer almakta olup, Balıkesir İli Ayvalık İlçesi sınırların da kalmaktadır. Ayvalık - Balıkesir arası yaklaşık 144 km'dir.Ayvalık'a geldikten sonra Ayvalık adaları'nın en büyüğü olan Alibey adası'na karayolu ulaş

Aya Yorgi Beach Bungalow Evleri

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Tesisimize ismini verdiğimiz Aya Yorgi, mevcut yerimizin karşısında Güvercin Adası'nın üstünde bulunan Aya Yorgi Manastırı'ndan esinlenmiştir. Aya Yorgi Manastırı 1740 yılında inşa edilmiş eski bir korsan sığınağıdır.

Bıyıklı Beach Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Bıyıklı Pansion, Cunda Adası'nın gözlerden uzak bir koyunda, manastırlarla çevrili bir tabiat parkında yer almaktadır. Yunan mimarisi ile dekore edilmiş olan pansiyon, güzel yeşil bir bahçe ve iskeleli özel plajı ile hizmetinizdedir.

Cunda Rota SeaSide

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Ayvalık’ın tarihi sokaklarıyla ünlü, huzurlu tatil adresi Cunda’da hizmet veren Cunda Rota Seaside, açık havuzu ve özel plajıyla, geniş dinlenme alanları, bahçesi, özel odaları ile sizlere konforlu, huzurlu, mutlu bir tatil sunmak için dizayn edilmiştir.

Cunda Battalos Küçük Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Sahile sadece 250 metre uzaklıkta yer alan Cunda Battalos Küçük Hotel, Cunda Adası'nın merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otel düz ekran uydu TV, ücretsiz Wi-Fi ve klima ile donatılmış odalara ev sahipliği yapmaktadır.

Cunda Sır Otel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
 

Mola Cunda Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Bölge dokusuna uygun mimarisi, tamamen çevre dostu malzemelerle yapılan binası ve doğa dostu ısıtma/soğutma özellikleri ile farklılığını ortaya koyuyor.İçerisinde geniş avlusu, avlusunda ferah bir bahçesi ve tatlı bir serinleme havuzu yer alıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Hakkında

Ayvalık Adaları Tabiat  Parkı Otelleri 1995 yılında tabiat parkı olarak ilan edilmiştir.Ayvalık Adaları Tabiat Parkı alanı, Marmara ile Ege coğrafik bölgelerinin birleşme noktasında yer almakta olup, Balıkesir İli Ayvalık İlçesi sınırların da kalmaktadır. Ayvalık - Balıkesir arası yaklaşık 144 km'dir.Ayvalık'a geldikten sonra Ayvalık adaları'nın en büyüğü olan Alibey adası'na karayolu ulaşımını olası kılan bir bağlantı vardır. Adaya bu yolu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır