Ayvacık Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ayvacık Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Ayvacık Devlet Hastanesi 1970 yıllarında Sağlık Merkezi olarak kurulmuştur. Daha sonra 1984 yılında Merkez Sağlık Ocağı olarak faaliyetlerini sürdürmüş, 1991 yılında tekrar 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak faaliyete geçmiştir.1998 yılında 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüşmüş, 15 Eylül 2003yılında mevcut binasının tadilat ve onarımı yapılarak 25 yata

Kayalar Terrace

Assos / Ayvacık / Çanakkale /
Kayalar Köyü'nde yer alan Kayalar Terrace modern olanaklara sahip, zarif bir şekilde dekore edilmiş odalar sunmaktadır. Tesiste muhteşem deniz manzarasına sahip bir teras bulunmaktadır.

Kartal Yuvası Butik Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale /
2006 yılında ÇANAKKALE ASSOS yakınlarında kurulmuş olan otelimiz, 2014 yılbaşı itibariyle tamamen yenilenmiş olarak hizmete açılmıştır.

Assos Sunaba Kasrı Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale /
Bu sevda; bir gün, tıpkı sizin yapacağınız gibi, stresli hayatımıza bir es verip Assos’a Büyükhusun Köyü’ne gelmemizle başladı. Geldik, gördük ve büyülendik.

Metis Bungalow

Assos / Ayvacık / Çanakkale /
Metis Bungalow bir aile işletmesidir. Misafirlerimizin sıcak bir aile ortamı, deniz ve doğa ile buluşmalarını sağlıyoruz

Gülce Art Boutique Hotel

Assos / Çanakkale /
Yeni kurulan bir tesistir. Yattığınız yerden deniz manzaralı ve dağ manzaralı balkonlu odalarımızla hizmetinizdeyiz. Corona günlerinde hekim bulundurmaktayız.

Ayşenin Mutfağı

Assos / Ayvacık / Çanakkale /
Ayşe'nin Mutfağı 4 odalı butik bir aile işletmesidir. Denize sıfır konumuyla evinizin rahatlığında konaklama yapabileceğiniz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Ayvacık Devlet Hastanesi Hakkında

Ayvacık Devlet Hastanesi 1970 yıllarında Sağlık Merkezi olarak kurulmuştur. Daha sonra 1984 yılında Merkez Sağlık Ocağı olarak faaliyetlerini sürdürmüş, 1991 yılında tekrar 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak faaliyete geçmiştir.1998 yılında 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüşmüş, 15 Eylül 2003yılında mevcut binasının tadilat ve onarımı yapılarak 25 yataklı Ayvacık Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır