Ayvacık Adliyesi Otelleri

Ayvacık Adliyesi otelleri, en uygun Ayvacık Adliyesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ayvacık Adliyesi Otelleri

Assos Sunaba Kasrı Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Assos Sunaba Kasrı Otel'de bir gün, tıpkı sizin yapacağınız gibi, stresli hayatımıza bir es verip Assos’a Büyükhusun Köyü’ne gelmemizle başladı. Geldik, gördük ve büyülendik.

Metis Bungalow

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Metis Bungalow bir aile işletmesidir. Misafirlerimizin sıcak bir aile ortamı, deniz ve doğa ile buluşmalarını sağlıyoruz

Gulce Art Hotel

Assos / Çanakkale
Yeni kurulan bir tesistir. Yattığınız yerden deniz manzaralı ve dağ manzaralı balkonlu odalarımızla hizmetinizdeyiz. Corona günlerinde hekim bulundurmaktayız.

Ayşenin Mutfağı

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Ayşe'nin Mutfağı 4 odalı butik bir aile işletmesidir. Denize sıfır konumuyla evinizin rahatlığında konaklama yapabileceğiniz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Assos Livza Butik & Apart Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Otelimiz denize sıfırdır. 13 Butik Otel Odası & 1 Apart odadan ve 43 Kişilik yatak kapasitesinden oluşmaktadır. Odalarımız 3 kişiliktir. Odalarımızda 1 adet çift kişilik ,1 adet tek kişilik yataklarımız mevcuttur.

Assos Sardunya Butik Otel

Assos / Ayvacik / Çanakkale
Cennet ülkemizde Assos; ölmeden önce görülmesi gerekenler listesinin tartismasiz üst siralarinda... Bir kent düsünün.. Dogalligi hiç bozulmamis, iç içe yesiller, maviler, zeytin agaci kokulari... Assos'un dokusunda huzur, enerji, dogallik ve tarih var..

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ayvacık Adliyesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ayvacık Adliyesi Hakkında

Ayvacık Adliyesi Otelleri İlçe merkezinde bulunan adliye bölge halkının adli ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır