Aynalı Camii Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aynalı Camii Otelleri

Genel Bilgi

Yapı üslubundan XVI.yüzyılda yapıldığı sanılmaktadır. Mimarı ve banisinin ismine de kaynaklarda rastlanmamıştır. Kesme taş ve tuğladan yapılan caminin duvar örgüsünde yer yer antik mimari parçalar kullanılmıştır. Avlusunda antik sütun ve yapı taşlarının bulunması burada daha önce antik bir yapının olduğunu göstermektedir. Haziresinde XVI.XVIII.yüzyı

Otel Tütün

Akhisar / Manisa /
Tesisin odaları düzenli olarak temizlenmektedir ve nevresim, havlular günlük olarak değiştirilmektedir. Sigara içilmeyen odalara sahip olan Otel Tütün Akhisar'da otopark hizmeti sunulmaktadır.

Palm City Hotel Akhisar

Akhisar / Manisa /
Kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara sunmayı hedefleyen şirketimiz, zincir otel olma yolunda ihtiyaç duyulan bölgelerde yeni otelleriyle hizmet vermeye devam etmeyi hedeflemektedir.

Fayton Hotel

Akhisar / Manisa /
Akhisar'da yer alan Fayton Hotel, bir bahçe ve teras sunmaktadır. Resepsiyon 24 saat açıktır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Konuklar, sauna ve spor salonundan yararlanabilirler.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Aynalı Camii Hakkında

Yapı üslubundan XVI.yüzyılda yapıldığı sanılmaktadır. Mimarı ve banisinin ismine de kaynaklarda rastlanmamıştır. Kesme taş ve tuğladan yapılan caminin duvar örgüsünde yer yer antik mimari parçalar kullanılmıştır. Avlusunda antik sütun ve yapı taşlarının bulunması burada daha önce antik bir yapının olduğunu göstermektedir. Haziresinde XVI.XVIII.yüzyıla tarihlenen ve sanat tarihi yönünden önemli mezar taşları bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır