Merkezköyler Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Merkezköyler Otelleri

Adanos Konuk Evi

Avanos / Kapadokya,Nevşehir
Kapadokya'nın el sanatlarıyla meşhur Avanos'unda bölgenin sanatsal dokusuyla bütünleşen bir konuk evi Adanos. Geleneksel öğelerin modern detaylarla harmanlandığı sıcacık bir aile işletmesi.

Kismet Cave House

Göreme / Nevşehir
Kapadokya, Göreme kasabamızın tam kalbinde yer alan, tamamiyle romantik butik otelimiz, Kismet Cave House'a hoş geldiniz. Kapadokya'da konaklamak için Kismet Cave House, cazibeli ve sıcak ortamı ile sizin için en doğru seçim.

Acropolis Cave Suit

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Ürgüp'te yer alan Acropolis Cave Suite, ücretsiz WiFi erişimi, barbekü olanakları ve güneşlenme terasıyla hizmet vermektedir. Tesis bünyesindeki restoranda yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

7 Oda Kapadokya Cave House

Ürgüp / Kapadokya,Nevsehir
Yedi Oda Kapadokya Ürgüp Merkez'dedir. Ürgrüp Üçgüzeller 2 km., Göreme Açik Hava Müzesi ve Balon Kalkis Alani12 km. ,Pasabag 15 km. uzakliktadir.

Abraş Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Yüzyıllardır, medeniyetlere ve dinlere beşiklik yapan doğa harikası Kapadokya'da bulunan ve kayadan oyma 10 odası ile birlikte, 18.

4 Oda Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Tesis, taş duvarların, yüksek tavanların ve geleneksel dekorların yer aldığı otantik mağara odalarda konaklama olanağı sunmaktadır. Odalarda antikalar, seramikler ve mozaikler gibi özel el yapımı detaylar bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Merkezköyler Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır