Atatürk Müzesi Otelleri

Bu yerdeki 36 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Atatürk Müzesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Müzenin taş ve birçok renkte mermer binasının ön cephesine Kurtuluş Savaşı’nı temsil eden kabartmalar konulmuştur.Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından kontrol edilen Atatürk Müzesi’nde Ankara Anıtkabir Müzesi’nden getirilmiş Atatürk’e ait 105 parça eserin gelen ziyaretçilere aktarılarak 1 Temmuz 1968’de fuar alanı ile birlikte ziyarete açılmıştır.Müz

North Point Hotel

Merkez / Samsun /
Şehir manzaralı North Point Hotel'de, 2 adet restoran ile LCD TV, ücretsiz Wi-Fi ve deniz veya şehir manzarasına sahip modern bir şekilde dekore edilmiş odalar bulunmaktadır. North Point Hotel'in konforlu odaları klima ve minibar ile donatılmıştır.

Samsun Kapris Hotel

Merkez / İlkadim / Samsun /
LİV Hospital 200 metre, Liman Hastanesi 300 metre, Büyük Anadolu Hastanesi 900 metre, Dünya Göz Hastanesi 1.

Anemon Samsun

Merkez / Samsun /
Karadeniz'in eşsiz manzarasına bakan Anemon Samsun Otel, Doğu Park’ ın nefes kesen manzarasına sahiptir. Doğu Park içindeki, koşu ve yürüyüş parkurlarını günün her saatinde kullanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Atatürk Müzesi Hakkında

Müzenin taş ve birçok renkte mermer binasının ön cephesine Kurtuluş Savaşı’nı temsil eden kabartmalar konulmuştur.Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından kontrol edilen Atatürk Müzesi’nde Ankara Anıtkabir Müzesi’nden getirilmiş Atatürk’e ait 105 parça eserin gelen ziyaretçilere aktarılarak 1 Temmuz 1968’de fuar alanı ile birlikte ziyarete açılmıştır.Müzede Ulu Önder Atatürk’e ait giysiler, silahlar, bastonlar ve yemek takımı gibi eşyalar gelen ziyaretçilere açılmıştır.Müze Samsun il merkezi Fuar Alanında bulunmaktadır bu sebepten dolayı ulaşım konusun da herhangi bir sorunu bulunmamaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır