Atatürk Kültür Parkı Otelleri

En uygun Atatürk Kültür Parkı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atatürk Kültür Parkı Otelleri

Genel Bilgi

120 dönümlük bir alan üzerine kurulu ve şehir merkezinde en geliş alana sahip Atatürk Kültür Parkı, yeni hizmetlerle halkın en çok rağbet ettiği dinlenme alanı durumunda. Tatil günlerinde neredeyse oturacak yer bulunamayan, yüzlerce ailenin çocukları ile piknik yapıp dinlendiği parkta, son yapılan çocuk parkı ve mescitler gibi hizmetler önemli bir iht

Tamara Business Hotel

Merkez / Van
Van merkezde bulunan tesisimiz sizin konforunuz için döşenmiş olup 24 saat açık resepsiyon hizmetiyle siz değerli konaklarımızı misafir etmekten mutluluk duyarız.Tesisimizin bünyesinde ücretsiz internet ve otoparkımız bulunmaktadır.

Era Gold Hotel

Merkez / Van
Van şehir merkezi'nde bulunan Van Era Gold Hotel bünyesinde toplam 58 odasında uydu TV ve minibar bulunmaktadır. Odalarda ücretsiz Wi-Fi hizmeti verilmektedir.

Montana Hotel

Merkez / Van
Montana Hotel Van, iş seyahatleriniz ve tatil amaçlı konaklamalarınızda eşsiz bir konaklama deyimi sunmaktadır.

Taht Palace Hotel

Merkez / Van
Taht Palace Hotel; Urartu Uygarliginin tüm hazinelerine ev sahipligi yapmis, tarihi, cografyasi ve kültürü ile bir masal sehri olan Van’in en merkezi yeri olan Cumhuriyet Caddesinde yer almaktadir.

Rönesans Life Hotel

Van Merkez / Van
Rönesans Life Hotel, 128 yatak sayısı 66 oda kapasiteli spa merkezi ve organizasyon salonuyla yöresel Van kahvaltısı ve dünya mutfağı restoranıyla bir şehir oteli olup, Rönesans Dönemi İngiliz motifleriyle Van Merkez'de hizmet vermektedir.

Van Life Hotel

Van Merkez / Van
Van Life Hotel, seçkin misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlamak için her detayı titizlikle planlanmış kusursuz bir konfor sunup her türlü ihtiyaç ve talebiniz için hazırdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atatürk Kültür Parkı Hakkında

Atatürk Kültür Parkı Otelleri 120 dönümlük bir alan üzerine kurulu ve şehir merkezinde en geliş alana sahip Atatürk Kültür Parkı, yeni hizmetlerle halkın en çok rağbet ettiği dinlenme alanı durumunda. Tatil günlerinde neredeyse oturacak yer bulunamayan, yüzlerce ailenin çocukları ile piknik yapıp dinlendiği parkta, son yapılan çocuk parkı ve mescitler gibi hizmetler önemli bir ihtiyacı giderirken, yeni projelerle halka hizmetler sunulması hedefleniyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır