Atatürk Kültür Parkı Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Atatürk Kültür Parkı Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

120 dönümlük bir alan üzerine kurulu ve şehir merkezinde en geliş alana sahip Atatürk Kültür Parkı, yeni hizmetlerle halkın en çok rağbet ettiği dinlenme alanı durumunda. Tatil günlerinde neredeyse oturacak yer bulunamayan, yüzlerce ailenin çocukları ile piknik yapıp dinlendiği parkta, son yapılan çocuk parkı ve mescitler gibi hizmetler önemli bir iht

Tamara Hotel

Merkez / Van /
Van merkezde bulunan tesisimiz sizin konforunuz için döşenmiş olup 24 saat açık resepsiyon hizmetiyle siz değerli konaklarımızı misafir etmekten mutluluk duyarız.Tesisimizin bünyesinde ücretsiz internet ve otoparkımız bulunmaktadır.

Era Gold Hotel

Merkez / Van /
Van şehir merkezi'nde bulunan Van Era Gold Hotel bünyesinde toplam 58 odasında uydu TV ve minibar bulunmaktadır. Odalarda ücretsiz Wi-Fi hizmeti verilmektedir.

Taht Palace Hotel

Merkez / Van /
Taht Palace Hotel; Urartu Uygarliginin tüm hazinelerine ev sahipligi yapmis, tarihi, cografyasi ve kültürü ile bir masal sehri olan Van’in en merkezi yeri olan Cumhuriyet Caddesinde yer almaktadir.

Elite World Van

Merkez / Van /
Van'da hizmet veren Elite World Van, saray tarzı iç tasarım ile bir araya getirilmiş neoklasik bir mimariye sahiptir. Otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi sunar. Tesis bünyesindeki spa merkezinde hamam, sauna ve kapalı havuz yer alır.

Toprak Hotel

Merkez / Van /
Toprak Hotel 01 Ocak 2019'da açılan yeni, konforlu bir hotel olup, 25 yıllık otel ve turizm tecrübesi olan kişiler tarafından açılmıştır. Gezi ve iş amaçlı konuklar için mükemmel bir konaklama merkezidir.

Corner Otel Van

Merkez / Van /
Sizin rahat ve güzel bir tatil geçirmenizi misyon edinmis, bölgenin en iyisini olma vizyonuyla standartlarin üzerinde bir oteliz.Rahat ve konforlu odalarimiz sizlerin iyi dinlenmesi için tasarlanmistir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Atatürk Kültür Parkı Hakkında

120 dönümlük bir alan üzerine kurulu ve şehir merkezinde en geliş alana sahip Atatürk Kültür Parkı, yeni hizmetlerle halkın en çok rağbet ettiği dinlenme alanı durumunda. Tatil günlerinde neredeyse oturacak yer bulunamayan, yüzlerce ailenin çocukları ile piknik yapıp dinlendiği parkta, son yapılan çocuk parkı ve mescitler gibi hizmetler önemli bir ihtiyacı giderirken, yeni projelerle halka hizmetler sunulması hedefleniyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır